Sunia4 mini

 

Dosłownie dzień przed odwiezieniem do schroniska sunia o imieniu Sunia znalazła kochający dom na resztę pieskowego życia. Zamieszkała na Ochocie. Bardzo jest szczęśliwa w nowym domu .Nareszcie jest jedną, jedyną, ukochaną pupilką. Głaskaną i przytulaną. Noc spędziła śpiąc na kanapie, spacerek z podniesionym ogonkiem, apetyt kilka godzin po zmianie miejsca zamieszkania to super pozytywne  zachowanie Suni. Teraz nazywa się Tunia - niewielka zmiana ale bardzo ładnie reaguje na nowe imię.

 

 

Sunia to moje imię i szukam domu Sunia to mała, młoda pieszczotka, której świat się zawalił kiedy jej właścicielka umarła a teraz małej grozi schron. Jest pozytywnie nastawiona do ludzi, dzieci jak i innych psów. Świetnie dogaduje się z psami, pomimo małych nóżek uwielbia z nimi biegać i bawić się. Sunia to mądra i pojętna suczka, lubi uczyć się nowych rzeczy. Bez problemu chodzi na smyczy i podróżuje samochodem. Sunia kocha jeść zawsze i wszędzie toteż należy kontrolować ilość pożywienia w miseczce a ponieważ Sunia lubi także długie spacery to na pewno szybko dojdzie do formy. Sunia to typowy domator i ciepłolub, ale będzie wspaniałym kompanem dla całej Rodziny. Sunia jest także ideałem w domu - nie niszczy, nie brudzi, zachowuje czystość i chętnie spędza czas w domowym cieple blisko człowieka. Ma ładne wilczaste umaszczenie i łagodny charakter. Sunia potrzebuje trochę czasu żeby przekonać się do nowo poznanej osoby. Może właśnie na Ciebie czeka ta urocza panna. Sunia jest kochana i bardzo pragnie mieć nowy dom. Tel Ewa 501 147 350


Aktualności

Tobiaszek znalazł dom

tobiaszek

Czarek - kot po wypadku znalazł dom

czarek2018 1

Amorka znalazła dom

Suczka Amorka została wzięta rok temu z miejsca gdzie jej przyszłość była bardzo niewiadoma a właściwie jako wówczas lękliwa sunia rodziła by szczeniaczki na poniewierkę ,gdzieś w norze na wsi lub w lesie. Nie potrafiła chodzić na smyczy, nie podchodziła do człowieka ale była łagodna , nie gryzła kiedy była wzięta na ręce.

Dobrywet

Polecamy całodobową lecznicę weterynaryjną Dobrywet w Bobrowcu pod Piasecznem, która posiada Ośrodek Rehabilitacji zwierząt z możliwością zakwaterowania pacjenta na cały okres terapii. 

Zabiegi: 

Hydroterapia (bieżnia wodna), akupunktura, laseroterapia, sonoterapia, magnetoterapia, elektroterapia i inne.

Kontakt: tel.: 796-44-11-29

Zapraszamy. 

http://dobrywet.com/index.php/rehabilitacja

Facebook Dobry Wet

Fleksi znalazła dom

suczka Fleksi

Podziękowanie za Ustronalia 2018

DSCN7366 miniPodziękowanie

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS składa bardzo serdeczne podziękowanie Radzie Mieszkańców Domu Studenckiego Politechniki Warszawskiej, wolontariuszom oraz wszystkim studentom za zorganizowanie i przeprowadzenie imprezy: USTRONALIA 2018 - "Tam i bez powrotu", która odbyła się pod koniec maja 2018 r., w czasie której odbyła się loteria charytatywna, w wyniku której zwierzaki w naszej Fundacji otrzymały wsparcie finansowe.

Byliśmy osobiście odebrać darowiznę, z przedstawicielami Fundacji Canis były pieski Sara, Markiz, Diego i Malutek. Głaskania było co nie miara i 1.5 godziny przeminęło nie wiadomo kiedy.

Raz jeszcze Wielkie Dzięki !!!!

Frotka znalazła dom

frotka1

Suczka Plamka znalazła dom

plamka

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS

działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Danutę Skarbek. Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym,
zagubionym, wyrzucanym zwierzętom; w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście. Więcej >>>


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner

 
 
 
 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 249 gości oraz 0 użytkowników.

Na blogu Fundacji Canis znajdziesz aktualności i wiele porad.
Zachęcamy osoby, które adoptowały od nas psy i koty do dzielenia się wiadomościami o swoich pupilach na naszym blogu.

Canis Fundacja<