IMG 2913 Łajka  ur.04.2014 r. 
 
Suczka jako kilku miesięczny szczeniak znaleziona została na skraju lasu przy drodze. Możemy się tylko domyślać  w jaki sposób tam się znalazła. Na początku nieufna i przerażona ale głód spowodował że podeszła do karmy i tak wzięta została na ręce. Skuliła się i nie wyrywała. Widać było jak bardzo jest zagubiona  i niepewna swego losu. Na szczęście była zdrowa. Zabrana została do domu tymczasowego, gdzie została odrobaczona i zaszczepiona.
 
Łajka okazała się super uroczym psiakiem, przyjazna, radosna, ufna ale jeśli chodzi o mężczyzn ostrożna na początku znajomości.
Kiedy dorosła została wysterylizowana oraz zaczipowana. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie . Chyba że zobaczy kumpla lub kumpelę do zabawy. Nadal jest młodym psiakiem, radosnym , przyjaznym. Mieszka pod jednym dachem z kotami i psem. Może z kotami nie ma wielkiej miłości ale nie ma też żadnych problemów. Apetyt Łajce dopisuje i nie ma żadnych problemów żywieniowych. Na spacerze jednak należy być czujnym aby czegoś nie zjadła.
Łajka jest doskonałym psem również do dzieci, które zostały odpowiednio przygotowane przez rodziców jak należy traktować zwierzaka. Z pewnością bardzo chętnie będzie się bawiła , nie wykazuje żadnej agresji wobec człowieka. Bardzo lubi spacery, chętnie pobiega ze swoim opiekunem.
Łajka jest cudownym przyjacielem, suczką bez wad z całą pewnością pokocha całym psim sercem. Mimo tak cudownego charakteru nie ma jeszcze domu. Kiedyś już miała ale sprawy rodzinne... i sunia wróciła do nas. Kiedy zostaje sama w domu nic nie niszczy, jest bardzo grzeczna. Nie adoptujemy do budy, na podwórko do kojca itp.
 
tel.w sprawie adopcji 693349978
IMG 2913

Aktualności

Tobiaszek znalazł dom

tobiaszek

Czarek - kot po wypadku znalazł dom

czarek2018 1

Amorka znalazła dom

Suczka Amorka została wzięta rok temu z miejsca gdzie jej przyszłość była bardzo niewiadoma a właściwie jako wówczas lękliwa sunia rodziła by szczeniaczki na poniewierkę ,gdzieś w norze na wsi lub w lesie. Nie potrafiła chodzić na smyczy, nie podchodziła do człowieka ale była łagodna , nie gryzła kiedy była wzięta na ręce.

Dobrywet

Polecamy całodobową lecznicę weterynaryjną Dobrywet w Bobrowcu pod Piasecznem, która posiada Ośrodek Rehabilitacji zwierząt z możliwością zakwaterowania pacjenta na cały okres terapii. 

Zabiegi: 

Hydroterapia (bieżnia wodna), akupunktura, laseroterapia, sonoterapia, magnetoterapia, elektroterapia i inne.

Kontakt: tel.: 796-44-11-29

Zapraszamy. 

http://dobrywet.com/index.php/rehabilitacja

Facebook Dobry Wet

Fleksi znalazła dom

suczka Fleksi

Podziękowanie za Ustronalia 2018

DSCN7366 miniPodziękowanie

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS składa bardzo serdeczne podziękowanie Radzie Mieszkańców Domu Studenckiego Politechniki Warszawskiej, wolontariuszom oraz wszystkim studentom za zorganizowanie i przeprowadzenie imprezy: USTRONALIA 2018 - "Tam i bez powrotu", która odbyła się pod koniec maja 2018 r., w czasie której odbyła się loteria charytatywna, w wyniku której zwierzaki w naszej Fundacji otrzymały wsparcie finansowe.

Byliśmy osobiście odebrać darowiznę, z przedstawicielami Fundacji Canis były pieski Sara, Markiz, Diego i Malutek. Głaskania było co nie miara i 1.5 godziny przeminęło nie wiadomo kiedy.

Raz jeszcze Wielkie Dzięki !!!!

Frotka znalazła dom

frotka1

Suczka Plamka znalazła dom

plamka

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS

działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Danutę Skarbek. Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym,
zagubionym, wyrzucanym zwierzętom; w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście. Więcej >>>


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner

 
 
 
 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 312 gości oraz 0 użytkowników.

Na blogu Fundacji Canis znajdziesz aktualności i wiele porad.
Zachęcamy osoby, które adoptowały od nas psy i koty do dzielenia się wiadomościami o swoich pupilach na naszym blogu.

Canis Fundacja<