Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Rysunki pana J.Gila

rysunki pana Jerzego Gila z roku 2011
Podziel się

Rysunki Jerzego Gila z roku 2009

 

Podziel się

Jerzy Gill przebywając w Zakładzie Karnym w Grudziądzu, wysłał swoje prace na Międzynarodowy Konkurs Sztuki Więziennej w Sztumie.

Nie został co prawda nagrodzony czy też wyróżniony, niemniej jednak, jego prace zamieszczone zostały w katalogu. Katalog ten zawiera prace wyróżnione, nagrodzone i kilka innych. W kategorii artystycznej wzięło udział 152 członków. Wyróżnionych zostało 22. Samo już zamieszczenie w katalogu było dla Pana Gila wielkim osiągnięciem, gdyż jest on początkującym artystą.

Prace w 2009


Prace w 2010

W 2010 pan Jerzy Gill wysłał ponownie swoje prace na na Międzynarodowy Konkurs Sztuki Więziennej w Sztumie. Tym razem otrzymał wyróżnienie oraz nagrody rzeczowe, których nie mógł osobiście odebrać. Wyróżnienie otrzymał za rysunek kotka Moruska.
Kotek Morusek został przez nas zabrany z ZK w 2008 roku i znalazł dom razem ze swoją mamusią kotką Monią. Cudowne wspaniałe pieszczochy - ulubieńcy pana Jerzego. Było to ukoronowaniem walki jaką stoczył pan Gil, będąc w zakładzie karnym w Grudziądzu, o w miarę godne życie ukochanych zwierzaków.

 

 

Inne  prace biorące udział w konkursie i zamieszczone w katalogu (29.5 x 21cm):

W kategorii artystycznej było 220 uczestników z Polski oraz 77 zza granicy. Wyróżnienia otrzymało 25 osób z Polski i 10 zza granicy, w tym 2 nagrody były zbiorowe.

Porównując rok 2009 i 2010 widzimy, że pan Gil robi bardzo duże postępy w rysowaniu zwierzaków. Można powiedzieć, że z dnia na dzień były coraz piękniejsze. Staramy się aby "naszemu" artyście nie zabrakło materiałów do pracy twórczej.

Obecnie pan J.Gill przebywa w ZK w Koronowie.

 

Podziel się

Rysunki Jerzego Gila z roku 2009

 

Podziel się


Podziel się

Aktualności

Czarek - kot po wypadku znalazł dom

czarek2018 1

Podziel się
Więcej…

Amorka znalazła dom

Podziel się
Więcej…

Dobrywet

Polecamy całodobową lecznicę weterynaryjną Dobrywet w Bobrowcu pod Piasecznem, która posiada Ośrodek Rehabilitacji zwierząt z możliwością zakwaterowania pacjenta na cały okres terapii. 

Zabiegi: 

Hydroterapia (bieżnia wodna), akupunktura, laseroterapia, sonoterapia, magnetoterapia, elektroterapia i inne.

Kontakt: tel.: 796-44-11-29

Zapraszamy. 

http://dobrywet.com/index.php/rehabilitacja

Facebook Dobry Wet

Podziel się

Fleksi znalazła dom

suczka Fleksi

Podziel się
Więcej…

Podziękowanie za Ustronalia 2018

DSCN7366 miniPodziękowanie

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS składa bardzo serdeczne podziękowanie Radzie Mieszkańców Domu Studenckiego Politechniki Warszawskiej, wolontariuszom oraz wszystkim studentom za zorganizowanie i przeprowadzenie imprezy: USTRONALIA 2018 - "Tam i bez powrotu", która odbyła się pod koniec maja 2018 r., w czasie której odbyła się loteria charytatywna, w wyniku której zwierzaki w naszej Fundacji otrzymały wsparcie finansowe.

Byliśmy osobiście odebrać darowiznę, z przedstawicielami Fundacji Canis były pieski Sara, Markiz, Diego i Malutek. Głaskania było co nie miara i 1.5 godziny przeminęło nie wiadomo kiedy.

Raz jeszcze Wielkie Dzięki !!!!

Podziel się
Więcej…

Frotka znalazła dom

frotka1

Podziel się
Więcej…

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Panią Danutę Skarbek.

Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym, zagubionym, wyrzucanym zwierzętom oraz w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście.


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner