Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Mini Sklepik Fundacji

biżuteria, obrazki, kubki i drobne gadżety w cenie od 5 zł do 60 złZapraszamy do mini sklepiku Fundacji Canis, który powstał w styczniu 2015 r. w Lecznicy Weterynaryjnej Felis w Warszawie, ul. Osowska 84B (Dzielnica Grochów).

Lecznica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-20.30, sobota 9.00-15.00, niedziela 9.00-13.00

więcej >>>

Kalendarz Fundacji na 2018 r.

kalendarzCanis2018Już można zamawiać kalendarz na 2018!!! :) JUŻ JEST :)

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2018, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin.

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

aisza 2017 3Aisza ur.03.2016r.

Koteczka przyniesiona została w sierpniu 2017 r, do lecznicy weterynaryjnej jako kotka wolno żyjąca. Była bardzo chuda, zapchlona. Badanie krwi nie wykazało problemów zdrowotnych. Wykonane zostały również testy na FelV i FiV, które wyszły ujemne.Aisza została odpchlona,odrobaczona ,wysterylizowana i zaszczepiona.Po kilkudniowym pobycie w lecznicy koteczka okazała się bardzo miła , delikatna i grzeczna. Bardzo lubi być głaskana. Brana na ręce delikatnie wyrywa się ale nie drapie ani nie gryzie.

 

Szkoda było lekarzom aby kotka wróciła w poprzednie miejsce bytowania ( Warszawa Włochy-ogródki działkowe) i szukali, szukali kogoś kto ja pokocha, niestety nikt nie zgłosił się aby kotkę adoptować . Czas mijał i kocia musiała już opuścić lecznicę i zwolnić miejsce innemu kotu. Nie mając już innej szansy na dom choćby tymczasowy Aisza trafiła do Fundacji Canis. Obecnie przebywa w towarzystwie kocio psim.

Na początku nie była szczęśliwa z tego powodu, bała się każdego zwierzaka. Jednak po kilku dniach trochę “ochłonęła” i zaczęła jeść,przemieszczać się .Kontaktu z innymi zwierzakami unika cały czas.Wygląda na to że kocia najchętniej chciała by zostać jedynaczką ew. jeden spokojny zwierzak nie był by dużym problemem.

Koteczka delikatnie głaskana mruży oczy, cichutko mruczy zadowolona. Nie upomina się sama o głaskanie, nie jest jeszcze taka śmiała . Jednak kiedy zamieszka w swoim domu z pewnością nabierze odwagi i będzie cudownym, milutkim i bardzo kochanym członkiem rodziny.

Aisza jest bardzo młodą, zdrową koteczką tak więc kiedy zamieszka w upragnionym domu będzie żyła długo i szczęśliwie, bo tylko takiego domu szukamy dla Aiszy.

te.693349978

 

 

Podziel się

Koty do adopcji

Program do rozliczania PIT 2015 online - e-pity 2015

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 

Wiersze i rysunki