Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

 

sara72014

 

 

Sara, ur. w styczniu 2008 r.

energiczna, żywiołowa suka do adopcji

Sara jest młodą, zrównoważoną i grzeczną sunią. Jest delikatna i ostrożna w kontaktach z nowym. Dosyć niezależna i samodzielna, ale szybko przywiązuje się do opiekuna.

W kontaktach z człowiekiem nie jest nachalna, ale bardzo potrzebuje bliskości. Sara jest bystrą sunią, bardzo szybko się uczy. Wspaniała, niezwykle urokliwa po bliższym poznaniu. Zaczaruje spojrzeniem i podaniem łapki.

Od pierwszego kontaktu wzbudza sympatię. Jest bardzo otwarta i kontaktowa. Lubi pracę z człowiekiem, grzecznie spaceruje na smyczy. Nie sprawia kłopotów, bardzo dobrze dogaduje się z resztą psiego stada.

Jest wesoła, bardzo lubi się bawić i wariować. Jest cudowną sunią , o wspaniałym charakterze, delikatną, subtelną, o dużym uroku, którym ujmuje wszystkich, którzy ją poznają. Szukamy dla niej domu, który byłby pełen ciepła.

Sunia została przyprowadzona do lecznicy weterynaryjnej na sterylizację, a następnego dnia po zabiegu osoba, która ją przywiozła, zjawiła się w lecznicy z zamiarem zabrania jej i odwiezienia do schroniska na Paluchu. Lekarze uznali takie działanie za bezsensowne i zostawili sunię w lecznicy. Obecnie Sara przebywa w hotelu pod opieką Fundacji. Zbieramy datki na jej pobyt i szukamy dla niej pilnie odpowiedzialnego opiekuna.

wrzesień 2013

Sara została zabrana z hotelu, (w którym przebywała 3 lata). Zamieszkała na tymczas w małym mieszkaniu z kotami i psem
Markizem, którego znała już od ok. 2 lat.
Mimo obaw okazłao się, że Sara całkiem dobrze reaguje na koty, na dzień dobry umyła głowę małej koteczce, Sunia była trochę zaskoczona nową sytuacją w jakiej się znalazła ale widać, że jest bardzo zadowolona. Nareszcie z człowiekiem !!

Mimo że jest dużą sunią, jest tak grzeczna, że nie musi mieć domu z ogrodem.

 

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

 

Zabawa na śniegu Wiosenny spacer