Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Przekaż 1,5% z podatku na nasze zwierzęta!

Pobierz program PIT

Przeznacz 1,5% podatku
na rzecz naszych zwierząt.

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

zwierzęta do adopcji warszawa Amir pies psy warszawa

 

 

Amir, ur. w 2002 r.

To dzielny dojrzały piesek w typie rottweilera. Dzielny i pełen pokory, wciąż ufny, przyjmujący wszystko co przyniesie życie z niesamowitym spokojem, kolejno podbija serca ludzi, których spotyka na swojej drodze. Ujmuje łagodnością i takim wyjątkowo mądrym spojrzeniem. Ten duży pies jest super łagodnym i przyjaznym. Cechuje się dużą inteligencją. Z innymi psiakami się bardzo dobrze dogaduje, nie zaczepia, nie wszczyna awantur. Z pieskami żyje w wielkiej przyjaźni. Zachowuje czystość w domu, jest posłuszny radosny. Gorąco wita Przyjaciół.

Amir jest bezkonfliktowy zupełnie, otwarty na świat, zawsze pogodny ze wszystkimi się zgadza, jest przeuroczy. Jednym słowem piesek ideał.

To taki fajny dojrzały psiak - uśmiecha się i nie traci nadziei że jeszcze bedzie miał kochany dom. Bardzo pragnie człowieka . Bardzo ładnie jeździ samochodem. Wskakuje na siedzenie i absolutnie nie przeszkadza w czasie jazdy. Apetyt mu dopisuje. Jest zdrowy. Czeka na swój własny szczęśliwy domek, w którym zazna w końcu miłości i opieki na jaką zasługuje.

Znaleziony w Czosnowie, w marcu 2007 r. Biegł za samochodem pani Kasi. Być może jest kolejną ofiarą brutalnego wyrzucenia z samochodu. Bardzo brudny, zapewne długo się błąkał. Miał dużo kleszczy. Ale na szczęście nie zachorował na babeszjozę. Ten duży pies jest super łagodnym, przyjaznym. Bardzo pragnie człowieka.

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

Galeria Amira