Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Przekaż 1,5% z podatku na nasze zwierzęta!

Pobierz program PIT

Przeznacz 1,5% podatku
na rzecz naszych zwierząt.

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

dymek8glowa pies psy do adopcji warszawa

 

 

Dymek vel Syriusz, ur. początek marca 2006 r.

pies myśliciel w typie gończego polskiego

Dymek - Syriusz, jest pieskiem młodym, bardzo zrównoważonym, ale jednoczenie zabawowym. Bardzo przyjacielski do człowieka i innych piesków. Dymek to piesek średniej wielkości. Dymek jest pozytywnie nastawiony do ludzi i innych zwierząt. Jest bardzo miły, przyjazny wobec ludzi. To przeuroczy psiaczek o bardzo przyjaznym usposobieniu, nie jest nachalny ale szalenie się cieszy jeżeli osoba, którą zna poświęci trochę czasu. Jest dobrze ułożony, inteligentny.

Jest niezwykle łagodny, delikatny i przyjaźnie nastawiony zarówno do ludzi jak i innych psów.

Dymek czaruje ufnym spojrzeniem, wesołymi, świecącymi, ciekawymi świata oczami. Jest pierwszym prowodyrem wszystkich wygłupów, zabaw i gonitw. Bawi się, biega i skacze jak inne pieski, cieszy się każdym dniem tak samo, jak inne psy, z którymi uwielbia się bawić, nie wykazując przy tym żadnej agresji. Żywe kochane sreberko. Z pieskami żyje w wielkiej przyjaźni, bardzo dobrze dogaduje, nie zaczepia, nie wszczyna awantur. Cechuje się dużą inteligencją. Potrafi się cieszyć życiem i machać swoim ogonkiem.

Uwielbia przesiadywać na kolanach i być dopieszczanym. Typowy pies myśliciel. Czeka na swój własny szczęśliwy domek, w którym zazna w końcu miłości i opieki na jaką zasługuje.


Jest pieskiem bardzo zrównoważonym, ale jednoczenie zabawowym. Bardzo przyjacielski do człowieka i innych piesków. Jest po wszystkich obowiązkowych szczepieniach. Wyrośnie na pieska średniej wielkości.

Syriusz ma dysplazję. 

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, 22-833-81-30, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, 22-751-33-80, Ewa Gontarek

Galeria Dymka Syriusza