Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Przekaż 1,5% z podatku na nasze zwierzęta!

Pobierz program PIT

Przeznacz 1,5% podatku
na rzecz naszych zwierząt.

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/canis/public_html/blogpsy2/images/psy/latek2012.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

latek3

Łatek, ur. 2000 r.

Łatek to dojrzały psiak pełen werwy i energii. Jest przyjacielski, uwielbia się przytulać, nadstawia łebek do głaskania szuka kontaktu z człowiekiem. Z innymi psiakami się bardzo dobrze dogaduje, nie zaczepia, nie wszczyna awantur. Zachowuje czystość, jest posłuszny radosny.

Jego hobby to ganianie za piłeczkami, lubi kontakt z człowiekiem i spacerki, ale nie odmawia też leżenia na kanapie. Jest bystry i żywiołowy! Bardzo szybko się uczy, dużo obserwuje i jest naprawdę mądrym zwierzakiem.

Jest niesamowicie wierny i oddany i za odrobinę miłości zaraz oddaje cale swoje psie serduszko. Łatek to pogodny, przemiły i sympatyczny psiak o bezkonfliktowym charakterze i wesołym, otwartym usposobieniu. Prawdziwa ostoja spokoju, uroku i sympatii. Jest ciekawy świata, wszędzie wsadza swój nochalek. Szukamy najlepszego na świecie domu, dla tego ładnego, mądrego i kochanego psiaka.

 

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

 

{gallery}psy/latek2012{/gallery}