Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

mini Dzuel

Dżuel (klejnot) vel Ciastek, ur. 08. 2014 r.

Mały kocurek została złapany a właściwie sam wszedł do kontenerka za pachnącą "przekąską". Jako, że tak naprawdę nie miał dachu nad głową i jest bardzo milutki został aby zamieszkać z odpowiedzialnym i kochającym człowiekiem, najlepiej z innym kotkiem lub kotkami. Przebywając w lecznicy wet, został odrobaczony i zaszczepiony. Bardzo udało się kociowi, ponieważ po 2 tygodniach w lecznicy zamieszkał w nowym domu z innymi kotkami. Kotuś jest przeuroczym malcem, kiedy jest głaskany głośno mruczy i nastawia łepek i brzuszek do głaskania. Bardzo chce się zaprzyjaźnić z tubylcami ale jak na razie omijają malca z daleka, troszkę się obawiają ale biorąc pod uwagę jak dużo miłości i uroku ma Dżuel zwany również Ciastkiem z pewnością zostanie przyjęty do grona kociej rodziny a nowa opiekunka, biorąc pod uwagę jak bardzo jest zachwycona maluszkiem to z całą pewnością zrobi wszystko aby malutek był szczęśliwym kotkiem. Kocurek ma jeszcze siostrzyczkę, która czeka na swój dom - najlepiej z drugim przyjacielskim kotkiem,  jest to szczególnie ważne bo kocia jest bardziej lękliwa od braciszka.

Podziel się