Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

jaskier m kot kotek kocur kocurek kotka koteczka do adopcji warszawa

Boni trafił już do niebo z widokiem na raj a Jaskier zostaje w miejscu bytowania.

Jaskier i Boni, ur. w czerwcu 2006

Bardzo miły, kontaktowy, przyjacielski, opiekuńczy. Pojawił się nagle, nikt nie potrafi określić zdarzenia, osób, jak to się stało. Latem tego 2007 r. dochodziły do mnie wieści, że jest taki kot, który przychodzi od czasu do czasu z 2 maluszkami. Niestety, dopiero w grudniu 2007 udało mi się go spotkać. Okazało się, że kocurek gaduła zaopiekował się dwójką maluchów, być może sierot (tego nie wiemy, gdzie jest mama). Chodziły za nim krok w krok. On je mył i pilnował. Maluszki Boni i Nomi nie są bardzo ufne ale do bezdomnych, którzy tam żyją, podchodzą i dają się głaskać. Niestety nie mamy w chwili obecnej miejsca aby przygarnąć tę kocią rodzinkę z powodu zbyt dużej ilości zwierząt czekających na adopcję. Nie chcemy również zabierać np. rudego i zostawić maluchy, dla których Jaskier jest jedynym przyjacielem, matką, tatą, po prostu wszystkim. Być może znajdzie się ktoś kto mógłby je przygarnąć najlepiej na stałe.

 

Podziel się