Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

 

mami2018

 

Koteczka Mami odeszła za tęczowy most 09 sierpnia 2018. Miała 22 lata a z nami była 18 lat. Koteczka o bardzo dobrym charakterze, bardzo mądra , dobra a nigdy, nikt nie zadzwonił w sprawie jej adopcji. Mami na zdjęciu opala się na słońcu tego lata . Miałam nadzieję że jej silny organizm poradzi sobie z chorobą trzustki ale niestety nie udało się.

 

Mami, ur. 15. 11. 2000 r.

Mami - koteczka od roku choruje na wątrobę, jej stan bywał już bardzo ciężki, b

mami1 kot kotek kicius kocur kocurek kotka koteczka kicia do adopcji warszawa

yła bardzo chudziutka a nieustające biegunki bardzo ją męczyły, ale mimo, iż nie jest kotką dotykalską udawało się robić kroplówki i systematycznie podawać leki doustnie. Podnoszenie odporności tej już bardzo dorosłej koci bardzo pomogło. Oczywiście nadal dostaje leki i okresowo kroplówki z NaCl, z Wit. z grupy B i obecnie jej stan jest stabilny

Urocza kotka, która trafiła do nas w czasie tęgich mrozów lutowych 2002 roku. Kotka była

 

bardzo zarobaczona, chora i przemarznięta. Długie tygodnie zajęło nam leczenie Mami. Teraz jest już wysterylizowana i zaszczepiona i całkowicie zdrowa.

Bardzo ostrożna w obcowaniu z psami, robi wyraźny wyjątek wobec Rudki. Uwielbia ją ogromnie, po każdym spacerze wita ją łasząc się i delikatnie pomiaukując. Często kładzie się przed Rudką, pokazując swój śnieżnobiały brzuszek.

 

Podziel się