Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę


Melwin Melwin zachorował na mocznicę i odszedł 7 sierpnia 2010.
ur.05. 2003
Został zabrany wraz z rodzeństwem oraz kocią mamą z ulicy Braci Załuskich na Żoliborzu. Starsza pani dokarmiała burą uroczą koteczkę. Wpuszczała koty do mieszkania, gdzie spały sobie na kanapie i fotelach. Gdy przyszła jesień kobieta stwierdziła, że już kotów nie chce. I tym sposobem koty zostały pozbawione źródła pożywienia i miejsca do zamieszkania.
Kocią mamę zabrałam, a kocięta zostały u jednej z wolontariuszek. Były to trzy buraski około 6-cio miesięczne. Alwin znalazł dom, natomiast Paulinka niestety zmarła na skutek wrodzonej wady nerek. Melwin od początku jako najbardziej nieufny nie dawał się oswoić. Nie może zostać wypuszczony na dwór, gdyż nie dałby sobie rady na wolności. Ma delikatny żołądek, nie wymaga karmy specjalistycznej, ale jedzenie musi być świeże i dobrej jakości, w przeciwnym wypadku kot choruje. Jest dorodnym, dużym, wykastrowanym, zaszczepionym kocurkiem, zaprzyjaźnionym z kotami w Ośrodku Adopcyjnym.
Galeria Melwina