Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

kot5 Bardzo pilne szukamy choćby tymczsu dla kotki potrąconej przez samochód.

Jest bardzo pieszczotliwa, grzeczna ,na widok człowieka ugniata łapkami i mruczy. Potrącona przez samochód nie chodzi. Jak na razie ma czucie w łapkach. Jest w lecznicy, lekarze nie chcą jej już trzymać, schronisko które ma podpisaną umowę o pomocy  zwierzętom z tego terenu nie przyjmie  kotki która wymaga  takiej opieki. Oczywiście również nie ma możliwości aby schronisko pokryło koszty leczenia. Lekarze nie mają sumienia jej uśpić. Osobiście nie dam rady wziąć jeszcze jednego zwierzaka. Już nie mam gdzie. Koteczka jest dorosła, tak naprawdę wymaga głównie zmiany podkładów żeby się nie odparzyć. Fundacja pokryje całe koszty dalszego leczenia tak, że osoba opiekująca sie kicią nie będzie musiała płacić za opiekę medyczną.

12 luty 2011

koteczka zaczyna poruszać samodzielnie lapkami, również bez niczyjej pomocy potrafi podnieść się i stanąć na łapkach. Oczywiście kiwa się ale postepy są znaczne. Jest super uroczą przytulanka.