Borys8 mini

Borys

Borys o wyjątkowym spojrzeniu Borys to młody dobrze zbudowany psiak - uroczy, towarzyski niekonfliktowy, lubi się bawić. Jest ciekawym świata i radosnym psem z pozytywnym nastawieniem do życia, nie jest stworzeniem wymagającym wiele uwagi, potrzebuje tylko kontaktu z człowiekiem. To pies bezproblemowy. Borys uwielbia się bawić, ochoczo biega, łatwo nawiązuje kontakty z innymi psiakami, świetnie się z nimi dogaduje. W czasie zabawy można poznać jego dobry charakter: werwę, radość, pozytywne nastawienie do świata i ten uśmiech na mordce. Jest dobrze ułożony, inteligentny, łagodny i przyjaźnie nastawiony zarówno do ludzi jak i innych psów. Ładnie chodzi na smyczy. Wymaga łagodnego, ale stanowczego wychowania i wyznaczenia granic. Nadaje się do mieszkania lub domu z ogrodem, gdzie będzie mieszkać przy ludziach, jako towarzysz. Będzie prawdziwym, wdzięcznym i radosnym przyjacielem osoby, która się nim zaopiekuje. Uwielbia być głaskany, kładzie się do góry brzuszkiem i pomrukuje radośnie. Kiedy po spacerze jest zamykany w boksie cały drży z pragnienie aby wyjść do człowieka, przeniknąć dzielące go ogrodzenie. Serce pęka z żalu kiedy odchodzi się od Borysa. Niestety ze względu na zbyt dużą liczbę psów w domu, kochany piesio musi być w boksie, ma krótką sierść i mimo ocieplanej budy marznie. Borys jest ofiarą bezduszności i podłości ludzkiej. Kiedyś był w domu z człowiekiem ale znudził się i został przyprowadzony do mocno starszej i schorowanej kobiety, kiedy ta odmówiła przyjęcia młodego, silnego pieska to właściciel oczywiście odjechał z psem ale porzucił go w tej samej wsi tylko trochę dalej. Także Borys w efekcie końcowym trafił do starszej kobiety. Po pewnym czasie kiedy prawdopodobnie został pogryziony przez innego psa został przewieziony do lekarza do Warszawy, jako że rana się nie goiła. Dostał odpowiednie leki i silny organizm Borysa poradził sobie doskonale. Pragniemy aby zamieszkał w nowym, ciepłym, odpowiedzialnym, kochającym domu przed zimą. Tak jak jego serce kochać potrafi to bardziej się nie da - bezinteresowna, bezwarunkowa  miłość na zawsze  !!!  Powiadomcie znajomych, roześlijcie wiadomość, pomóżcie proszę znaleźć mu swoje miejsce na ziemi na całe pieskowe życie. Tel.: Ewa 501 147 350

Ma dobry stosunek do psów, nie reaguje na zaczepki innych psów, nie jest psem wymagającym, nie jest nachalny. Ujmuje łagodnością i takim mądrym spojrzeniem. Borys jest zasmuconym i zmartwionym psiakiem.

Jest dobrze ułożony, inteligentny, łagodny i przyjaźnie nastawiony zarówno do ludzi jak i innych psów. Będzie prawdziwym, wdzięcznym i radosnym przyjacielem osoby, która się nim zaopiekuje.

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

 

 


Aktualności

Wizyta w salonie pielęgnacji psów

mini

Kąpiel i strzyżenie w psim salonie 

Na początku lipca Benek i Sara "wybrały się" do salonu, Benek na pierwsze strzyżenie a oboje na kąpanie. Towarzyszył im piesek Diego, ponieważ prawie zawsze idą w grupie aby dodawać sobie otuchy. Benek czuł, że coś innego się dzieje niż zazwyczaj, był wyraźnie zaniepokojony. Zaglądały ciekawie do środka, najbardziej Sara nie mogła się doczekaćSara, Benek i Diego zostały serdecznie przywitane, wygłaskana na początku została Sara, która sama garnęła się do witania. Benek lękał się mimo miłej i spokojnej atmosfery, smakołyków nie chciał na początku. Minęło trochę czasu i psiaki zostały zaproszone do kąpieli. Pierwszy był Benio. Nie był całkiem uspokojony ale fachowa i czuła "obsługa" zadbała już o to aby zestresowany psiak poczuł się dobrze. Wygłaskany, przytulony, uspokajany spokojnym, ciepłym głosem. Początki w kąpieli nie były zrozumiałe dla Benka ale problemów nie było. Byłam bardzo zaskoczona, że lękliwy Benek przestał się bać, wcale się nie wyrywał, suszenie i strzyżenie zniósł bardzo dobrze co przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Po wszystkich zabiegach był bardzo zadowolony i całkiem wyluzowany może dlatego też, że wyprzystojniał  Bardzo spodobało mu się w Salonie i już nie spieszył się do wyjścia. Sara była kąpana w czasie, kiedy Beno był strzyżony. Dla niej nie było stresu, chociaż z wanny chętnie by wyskoczyła. Jeszcze nigdy nie była tak dobrze wyczesana a specjalnie przygotowana dla psiaków kombinacja szamponów sprawiła, że ich sierść stała się aksamitna. Na dowidzenia zostały poczęstowane smakołykami, tak że w "szampańskich" humorach wróciły do domu.

Bardzo serdecznie dziękujemy właścicielce salonu za nieodpłatne i tak wspaniałe, zajęcie się naszymi psiakami, za poświęcenie swojego prywatnego czasu po całym dniu  pracy, za traktowanie bezdomnych psiaków z tak dużym zaangażowaniem i wyrozumiałością.

Każdy, kto odwiedzi Salon i Świetlicę Sposób na Psa Gałązka z pewnością będzie takiego samego zdania jak my. Bardzo polecamy!!!

SPOSÓB NA PSA
Salon pielęgnacji i świetlica dla psów
Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 9:00 - 18:00, 
sobota 9:00 - 15:00, 

Adres: Ostródzka 56p, 03-289 Warszawa, tel.: 732 625 222, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY!

Więcej…

BEZPIECZNE KOTY WYCHODZĄCE, JEST TO MOŻLIWE!

P7100201 miniBEZPIECZNE KOTY WYCHODZĄCE, JEST TO MOŻLIWE!

Tak właśnie nowi opiekunowie kotka Tobiasza i trzech wcześniej adoptowanych, uratowanych koteczek zapewnili swoim pupilom bezpieczne spacery w ogrodzie, taki mały raj. Zbudowali im ogromną wolierę połączoną z domem. Co prawda, jest to część ogrodu ale koty są bardzo, bardzo zadowolone. Mają słońce, cień, w którym mogą się wylegiwać kiedy jest za gorąco, drzewka, o które mogą ostrzyć pazurki. Otwarte okienko, przez które w każdej chwili mogą wejść do domu. Ktoś powie, że maja mało miejsca do chodzenia ale oby każdy kot miał tak mało miejsca do chodzenia (ok. 60 m2 ogrodu, cały dom i uwielbiany strych) i żył długo i szczęśliwie. Tylko pozazdrościć !!!! Gratulujemy pomysłu i wykonania solidnej, ale nie szpecącej otoczenia konstrukcji.

Więcej…

Tobiaszek znalazł dom

tobiaszek
Więcej…

Czarek - kot po wypadku znalazł dom

czarek2018 1

Więcej…

Amorka znalazła dom

Suczka Amorka została wzięta rok temu z miejsca gdzie jej przyszłość była bardzo niewiadoma a właściwie jako wówczas lękliwa sunia rodziła by szczeniaczki na poniewierkę ,gdzieś w norze na wsi lub w lesie. Nie potrafiła chodzić na smyczy, nie podchodziła do człowieka ale była łagodna , nie gryzła kiedy była wzięta na ręce.
Więcej…

Dobrywet

Polecamy całodobową lecznicę weterynaryjną Dobrywet w Bobrowcu pod Piasecznem, która posiada Ośrodek Rehabilitacji zwierząt z możliwością zakwaterowania pacjenta na cały okres terapii. 

Zabiegi: 

Hydroterapia (bieżnia wodna), akupunktura, laseroterapia, sonoterapia, magnetoterapia, elektroterapia i inne.

Kontakt: tel.: 796-44-11-29

Zapraszamy. 

http://dobrywet.com/index.php/rehabilitacja

Facebook Dobry Wet

Fleksi znalazła dom

suczka Fleksi

Więcej…

Podziękowanie za Ustronalia 2018

DSCN7366 miniPodziękowanie

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS składa bardzo serdeczne podziękowanie Radzie Mieszkańców Domu Studenckiego Politechniki Warszawskiej, wolontariuszom oraz wszystkim studentom za zorganizowanie i przeprowadzenie imprezy: USTRONALIA 2018 - "Tam i bez powrotu", która odbyła się pod koniec maja 2018 r., w czasie której odbyła się loteria charytatywna, w wyniku której zwierzaki w naszej Fundacji otrzymały wsparcie finansowe.

Byliśmy osobiście odebrać darowiznę, z przedstawicielami Fundacji Canis były pieski Sara, Markiz, Diego i Malutek. Głaskania było co nie miara i 1.5 godziny przeminęło nie wiadomo kiedy.

Raz jeszcze Wielkie Dzięki !!!!

Więcej…