mini Benek kwiecien

Benek, piesek w typie teriera niemieckiego poszukuje domu

ur. 01-04-2017 r.

Benek, to młody psiak, który wraz z innym pieskiem został przerzucony w worku na posesję biednego przytuliska. Na szczęście psiakom nic się nie stało. Mimo dramatycznych przeżyć jakie go spotkały jest to spokojny i zrównoważony pies, łagodny i nadal ufający ludziom. Jest przepięknym psiakiem, któremu brakuje bliskości człowieka, siada grzecznie i nadstawia główkę do głaskania. Jest kontaktowy, towarzyski i otwarty na człowieka i inne psy.

To piesek aktywny, lubiący ruch i zabawy. Benek jest wesoły i kontaktowy, uwielbia się bawić, ganiać się z innymi psami tak jak każdy młody i zdrowy psiak. To doskonały wybór dla osób, które cenią sobie aktywność. Benek jest inteligentny, pojętny i miły w kontaktach z innymi osobami. Odnajdzie się zarówno w mieszkaniu, jak i w domu z ogrodem. Wyciągnie na długi spacer leniucha i rozweseli każdą osobę. Umili długie zimowe wieczory a w letnie nie pozwoli się nudzić przed telewizorem. Ma wszelkie warunki ku temu, by stać się przyjacielem człowieka, zarówno w mieście, jak i na łonie natury. Nie wymaga nadmiernej pielęgnacji a gdy zostanie ładnie wyczesany czy ostrzyżony będzie wyglądał jak mały elegancik.

Jest to przesłodki i przekochany psiak, który marnuje się bez domu i swojego człowieka. Choć bardzo przypomina modną rasę, to rasowy nie jest a przecież w niczym nie jest gorszy, a wręcz niepowtarzalny. Szukamy dla Benka domu gdzie będzie członkiem rodziny. Mamy nadzieję, że nie będzie czekał zbyt długo na nowy domek i ktoś wynagrodzi mu los, który go spotkał.

Benek jest miły do kotów. Jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony. Byłby bardzo szczęśliwy, gdyby zamieszkał z innym pieskiem.

Tel. w sprawie adopcji: +48 693349978

  

Bolek1


Psy do adopcji

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Dobroczynny Sklepik Fundacji

naturalne mydełka

Zapraszamy do zakupów w sklepie Fundacji - książki używane, biżuteria, bibeloty, sztuka, rękodzieło, stroje.

Przejdź do sklepu (cały dochód dla zwierząt)