Pixi2 mini PIXI ur. 08.2014 r. szuka domu !

Pixi, to maleńka sunia, która jak wydorośleje również będzie malutkim pieskiem tak jak i jej mama Dodka. Sunia została zabrana ze złych warunków do domu adopcyjnego. Od dnia narodzin mieszkała z mamą w budzie (na szczęście urodziła się jedynaczką), spędzała przy mamie swoje dzieciństwo, także los oszczędził jej bycia porzuconą sierotą. Oczywiście, właściciele oddali ją dlatego, że dwie suczki to mogą się znów rozmnożyć. Wcześniej o tym nie myśleli bo mama Dodka miała być bezpłodna, oczywiście warunki i stres, marne karmienie nie pozwalały Dodzi zachodzić w ciążę. Teraz Pixi  w nowych warunkach uczy się dobrych manier i zasad panujących w ludzko – psiej rodzinie. Pixi jest pozytywnie nastawiona do ludzi i innych zwierząt, również kotów. Ładnie się bawi uwielbia biegać na swych małych nóżkach. Jest radosna, lubiąca zabawy i towarzystwo ludzi. Pixi jest grzeczna, posłuszna, uwielbia przytulanie i głaskanie. Szybko się uczy, jest czysta, nie niszczy. Grzecznie przesypia całą noc, w ciągu dnia jest niekłopotliwa, o ile zapewni się odpowiednią ilość zabawy i zabawek. Będzie sunią małych rozmiarów jak i jej mama. Czeka na swój własny szczęśliwy domek i ludzi, dla których będzie ukochanym pupilem tel.: 501147350, 693349978

 

 


Aktualności

Tobiaszek znalazł dom

tobiaszek

Czarek - kot po wypadku znalazł dom

czarek2018 1

Amorka znalazła dom

Suczka Amorka została wzięta rok temu z miejsca gdzie jej przyszłość była bardzo niewiadoma a właściwie jako wówczas lękliwa sunia rodziła by szczeniaczki na poniewierkę ,gdzieś w norze na wsi lub w lesie. Nie potrafiła chodzić na smyczy, nie podchodziła do człowieka ale była łagodna , nie gryzła kiedy była wzięta na ręce.

Dobrywet

Polecamy całodobową lecznicę weterynaryjną Dobrywet w Bobrowcu pod Piasecznem, która posiada Ośrodek Rehabilitacji zwierząt z możliwością zakwaterowania pacjenta na cały okres terapii. 

Zabiegi: 

Hydroterapia (bieżnia wodna), akupunktura, laseroterapia, sonoterapia, magnetoterapia, elektroterapia i inne.

Kontakt: tel.: 796-44-11-29

Zapraszamy. 

http://dobrywet.com/index.php/rehabilitacja

Facebook Dobry Wet

Fleksi znalazła dom

suczka Fleksi

Podziękowanie za Ustronalia 2018

DSCN7366 miniPodziękowanie

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS składa bardzo serdeczne podziękowanie Radzie Mieszkańców Domu Studenckiego Politechniki Warszawskiej, wolontariuszom oraz wszystkim studentom za zorganizowanie i przeprowadzenie imprezy: USTRONALIA 2018 - "Tam i bez powrotu", która odbyła się pod koniec maja 2018 r., w czasie której odbyła się loteria charytatywna, w wyniku której zwierzaki w naszej Fundacji otrzymały wsparcie finansowe.

Byliśmy osobiście odebrać darowiznę, z przedstawicielami Fundacji Canis były pieski Sara, Markiz, Diego i Malutek. Głaskania było co nie miara i 1.5 godziny przeminęło nie wiadomo kiedy.

Raz jeszcze Wielkie Dzięki !!!!

Frotka znalazła dom

frotka1

Suczka Plamka znalazła dom

plamka

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS

działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Danutę Skarbek. Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym,
zagubionym, wyrzucanym zwierzętom; w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście. Więcej >>>


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner

 
 
 
 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 369 gości oraz 0 użytkowników.

Na blogu Fundacji Canis znajdziesz aktualności i wiele porad.
Zachęcamy osoby, które adoptowały od nas psy i koty do dzielenia się wiadomościami o swoich pupilach na naszym blogu.

Canis Fundacja<