Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

zuzia1 W sobotę 23.09.2017r. została znaleziona kotka , powłóczyła tylna łapką. Bardzo miła , młodziutka ale cierpiąca. Zawieziona została do jednej z lecznic weterynaryjnych w Warszawie . Okazało się że uległa wypadkowi .
 
Główka kości udowej "wyskoczyła" z panewki stawu biodrowego. Łapka została ( w narkozie) ustawiona ale niestety nic to nie dało, po krótkim czasie znów "wyskoczyła". Prawdopodobnie uraz nastąpił już jakiś czas przed znalezieniem koci.
 
Zuzia została zoperowana 26.09.2017r, usunięta została główka kości udowej , dzięki czemu będzie biegała, wskakiwała tu i tam i na pewno nie będzie cierpiała. Wytworzy się staw rzekomy, który doskonale "zastąpi " poprzedni.
 
Kocia czuje się bardzo dobrze , ma apetyt i bardzo lgnie do człowieka. Koteczka do soboty będzie przebywała w lecznicy mając odpowiednia opiekę. Przy okazji okazało się że koteczka już wcześniej miała złamaną drugą łapkę ale zrosła się i nie sprawia bólu kotce nie ma tez ograniczeń ruchowych.
 
Zuzia już nigdy nie powinna być kotką wychodzącą, kolejny wypadek może zakończyć jej życie tak jak to się dzieje u większości kotków wychodzących.
 
Oczywiście jak to bywa przy tego typu urazach koszty nie są małe. Szacowany rachunek wyniesie ok.1000zł. Koszty poniesione na : repozycja biodra, krew, testy, czipowanie, amputacja główki kości udowej, pobyt, antybiotyki, leki przeciwbólowe.
Jeśli komuś z państwa bliski jest los kotki , bardzo prosimy o  pomoc finansową w pokryciu kosztów poniesionych na pomoc dla Zuzi, która tak dzielnie znosi wszystkie zabiegi,badania. Z pewnością Zuzia jest ogromnie wdzięczna za udzieloną jej pomoc  a tym samym za szansę na dobre życie.
 
nr.Konta 96102010260000160201022938
Tytułem Zuzia
 
 
 
 
Zuzia po operacji
zuziapooperacji
 
 
 
Podziel się