Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

feli2018 6

5-miesięczna koteczka, pojawiła się na jednej z posesji. Była przeziębiona i głośno miauczała prosząc o pomoc. 5-miesięczna koteczka, pojawiła się na jednej z posesji. Była przeziębiona i głośno miauczała prosząc o pomoc. W wyniku choroby zostało uszkodzone lewe oczko, na które już nie będzie widziała.

Feli jest bardzo kontaktowa, miła, mrucząca. Lubi się bawić. Towarzystwo kocie i psie jest dla niej super, gdyż jest dla nich bardzo kontaktowa. Została przetestowana na nosicielstwo felv i fiv i wyniki wyszły ujemne. Odpchlona i odrobaczona. Jako że była osłabiona potrzebuje teraz dobrego domu aby nabrała sił i odporności.

Obecnie przebywa w miejscu, gdzie dochodzenie kotki do siebie jest utrudnione z powodu kiepskich warunków. Pilnie szuka domu stałego lub tymczasowego.

 

Podziel się