Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

czarek2018 1

Czarek ur. 04. 2018 r.

Kotek Czarek w niedzielę 28.10.2018 zamieszkał w nowy domu z super uroczą kotką Haidi,która rok temu była od nas adoptowana.

Czaruś nie był bardzo zestresowany,nie chował się ,z zaciekawieniem zwiedzał mieszkanie.Koteczka Haidi była mocno zaskoczona nowo przybyłym kotkiem.
Ciekawa i ostrożna bacznie obserwowała kocurka.Było trochę pchy..... ale zarówno Haidi jak i Czarek są kotkami cudownego,łagodnego charakteru  więc z pewnością za jakiś czas zakumplują się na dobre.Haidi.Jak tylko Czaruś zacznie już śmiało biegać używając w pełni osłabionej jeszcze łapki zaliczą nie jedną zabawę w "berka".
Czarek ma trzy łapki ,tylną ma amputowaną po wypadku samochodowym kiedy był bezdomnym kotkiem.
Życzymy już tylko długich lat życia w zdrowiu całej kocio ludzkiej rodzine !!!!

 20181028 131821


Uroczy kocurek którego zaraz na początku kociego życia spotkała tragedia. Został dotkliwie potrącony przez samochód.Kiedy został przyniesiony do lecznicy okazało się że nie staje na łapki a jedna z nich jest tak uszkodzona i nadaje się tylko do amputacji.Zapadła decyzja o uśpieniu ponieważ zazwyczaj ludzie nie chcą adoptować kalekich zwierząt .Jednak dzięki prośbom osób zaprzyjaźnionych z lecznicą kocurek żyje.Został zoperowany ,jedna łapka została amputowana.Na szczęście kocurek zaczął chodzić na zdrową tylną łapkę.Potrzebuje jednak rehabilitacji ponieważ w łapce jest zanik mięśni i lekki przykurcz. Oczywiście jak tylko można było łapka była systematycznie ćwiczona w lecznicy w której jeszcze przebywa. Ponieważ został zaszczepiony potrzebne jest kilka dni na przeprowadzkę do nowego miejsca. Lada dzień przyjedzie do Fundacji. Będzie wymagał dalszej rehabilitacji w/g zaleceń lekarzy, pod których opieką był w lecznicy. Będzie potrzebna osoba, która mogłaby kotka rehabilitować w miejscu gdzie będzie przebywał (Żoliborz) lub zostanie w jednej z lecznic specjalizujących się takimi i innymi przypadkami. Czarek jest bardzo miłym, przytulaśnym kocurkiem zsocjalizowanym z innymi kotami.
Odrobaczony, wykastrowany. Super maluch. Najlepiej by było gdyby zamieszkał w domu stałym z innym miłym kotkiem. Wówczas miał by motywację aby więcej chodzić a tym samym ćwiczyć łapkę.
Bardzo proszę przekazać wieści o maluchu do znajomych, przyjaciół. Im więcej osób zobaczy Czarka, tym będzie miał większą szansę na dom, którego tak bardzo potrzebuje.

Tel. w sprawie adopcji 693349978

 

 

Podziel się