Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

tomaszek6 kot kotek kicius kocur kocisko kotka koteczka do adopcji warszawa

Joker vel Tomaszek, ur. 04. 2011 r.

znalazł dom 5 maja 2014 r.

Wyrósł na super uroczego kocurka. Koleguje się z innymi kotkami ale jak najbardziej może zamieszkać sam ew. spokojny pies może być jego kompanem. Bardzo ceni sobie głaskanie i zabawy z człowiekiem. Jest śnieżno biały, poza jedną szarą plamką jaką ma na głowie, która sprawia wrażenie delikatnie zakurzonego futerka. Jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany.

W miarę upływu czasu okazało się, że do tego kotka imię Joker nie bardzo pasuje, został nazwany Tomaszem. Oczywiście, mimo iż nie jest już kociakiem jest nadal zabawowym kotkiem.

 

koty do adopcji

Znaleziony został na Bemowie, wlazł pod maskę samochodu i przeraźliwie zawodził. Miał zapalenie oczu i krtani. Był taki brudny, że trudno było określić dokładnie kolor futerka. Zmęczony był bardzo, przez większość czasu spał i spał. Budził się na jedzenie i odrobinę zabawy.

Obecnie Joker ma się świetnie, jest już zupełnie zdrowym kotem, jest wyjątkowo energicznym zwierzęciem, uwielbia się bawić i na wszystko polować. Jeszcze trochę się obawia innych kotów i psów, ale ma z nimi kontakt na co dzień więc jest przyzwyczajany do obecności innego zwierzaka w domu.

Młodzieniec jest jeszcze mało delikatny, podczas zabawy potrafi zadrapać czy ugryźć, ale to w końcu jeszcze kociak i trzeba dać mu dorosnąć, przecież teraz jest czas zabawy i polowań na wszystko. Oczywiście czas na przytulanie też się znajdzie w wolnej chwili, najlepiej tuż po przebudzeniu.

Tel.: 505491457, 693349978

  

 

koty2012_2

Podziel się