Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

mini Negrita2

Negrita, ur. 2009 r.

Kotka przybłąkała się pod drzwi domu pewnej młodej pani i kilkakrotnie próbowała wejść do mieszkania. Być może serce tej kobiety wyjechało na wakacje a możliwe też, że całkowicie brak jej tego organu, gdyż pomimo uzyskanej z naszej Fundacji sugestii, aby próbować odnaleźć opiekunów kotki, a przede wszystkim ją nakarmić, została wezwana straż miejska i kicia wylądowała w schronisku. Nie ma to jak proste, nie brudzące rąk rozwiązania! Zabraliśmy ją stamtąd i stwierdziliśmy, że już od dawna musiała się błąkać (być może też jest ofiarą udanych wakacji swoich właścicieli). Koteczka jest spora, ale bardzo wychudzona - razem z obróżką i wenflonem waży 1.9 kg. Po zbadaniu w lecznicy, gdzie zdiagnozowano problemy z wątrobą, trafiła do domu tymczasowego i tu będzie leczona. Jest przemiłą, rozmowną pieszczoszką, i marzy o tym, by resztę życia spędzić z odpowiedzialnymi, czułymi opiekunami, którzy nigdy nie zawiodą jej zaufania. Koteczka została przetestowana na nosicielstwo Fiv i Felv, testy wyszły ujemne, tak że rokowania co do powrotu do zdrowia Negrity są bardzo dobre.

(19-12-2014 r.) Kotka Negrita po pewnym czasie pobytu w domu, przytyła i waży 3,5 kg., jest koteczką o drobnej budowie. Jest bardzo miła i bardzo ceni sobie kontakt z człowiekiem. Bardzo lubi być noszona na ręku, wtedy przytula się i mruczy zadowolona. Z innymi kotami nie wchodzi w konflikty, zaczepiona, uderzona łapką przez innego kota - odchodzi niezainteresowana zupełnie. Psy Sara i Markiz wiedzą, że Negrity się nie zaczepia bo potrafi pokazać, że nie chce mieć z nimi nic do czynienia. Tak, że Negritka najlepiej aby była raczej w małym stadzie innych zwierząt, najszczęśliwsza będzie z człowiekiem, chociaż odpowiednia porcja zainteresowania ze strony człowieka może jest w zupełności wynagrodzić pobyt z rezydentem psem lub kotem. Negrita raczej nie zaprzyjaźni się z innym zwierzakiem, chociaż jak trafi na swojego przyjaciela to nigdy nic nie wiadomo. Jest zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana. Tylko do kochania. Bardzo lubi drapać koci stojak. Bardzo ładnie reaguje na swoje imię, wołana zawsze się odezwie lub przyjdzie. 

 

Podziel się