Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Mini Sklepik Fundacji

biżuteria, obrazki, kubki i drobne gadżety w cenie od 5 zł do 60 złZapraszamy do mini sklepiku Fundacji Canis, który powstał w styczniu 2015 r. w Lecznicy Weterynaryjnej Felis w Warszawie, ul. Osowska 84B (Dzielnica Grochów).

Lecznica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-20.30, sobota 9.00-15.00, niedziela 9.00-13.00

więcej >>>

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo,

Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

DSC 0343 mini

Krecia ur. 01. 2015 r.

FILM

Koteczka jest malutkim, drobnej budowy kotkiem. Jest niesłychanie miła, ufna, bardzo kontaktowa przed nowo poznanymi osobami, kładzie się do góry brzuszkiem, mruczy i ugniata łapkami zapraszając do głaskania. Przywędrowała do miejsca gdzie zawsze jest wystawione  jedzenie dla kotków wolno żyjących. Krecia to bardzo mądra mama, sama przychodziła przez trzy dni a kiedy zorientowała się, że jest to miejsce przyjazne kotom przyprowadziła swojego malutkiego synka Rumcajsa. Koty były nieprzeciętnie spragnione, nic dziwnego upały są nieprzeciętne. Stan zdrowia Kreci jest bardzo dobry. Super apatyt, nie ma problemów ze strony układu pokarmowego, oczy śliczne bez jakichkolwiek objawów chorobowych. Koteczka karmi jeszcze synka, chociaż ten jest już na tyle samodzielny, że sam je i niedługo będzie wielkości malutkiej Kreci. Biorąc pod uwagę młody wiek koteczki, musiała zaraz przy pierwszej rui, jaszcze jako kociak zajść w ciążę, dobrze, że przeżyła. Koteczka zostanie odrobaczona, zaszczepiona, przetestowana i sterylizowana. Krecia nie reaguje na inne koty, nie boi się ich i nie jest do nich agresywna tak, że z całą pewnością może zamieszkać z innym kotkiem lub kotkami. Kiedy pojawiła się była bardzo chuda, z pewnością błąkała się kilka dni bez jedzenia, wody, karmiąc małego synka. Niestety w tym samym czasie (ok. 29.07.2015 r.) w niedalekiej okolicy zostały znalezione w różnych miejscach dwa kociaki z pewnością dzieci Kreci, bardzo przyjazne i bardzo płakały porzucone, zabrane mamie. One jednak mają już domy na całe ich kocie życie. Będziemy ogromnie wdzięczni za pomoc w znalezieniu odpowiedzialnego domu dla uroczej Kreci. Tel.: 693349978

Podziel się