Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Allegro Charytatywne

                  nasze aukcje allegro1

          Zapraszamy na nasze aukcje:

          Allegro Charytatywne aukcje do dnia 5 września 2020 r.

             Nowe Allegro Charytatywne aukcje do dnia 17 czerwca 2021 r.

Milusia 09 2014

Milusia maleńka i delikatna szuka domu Milusia została znaleziona w lesie po Nowym Roku – osoba która ją czasowo przygarnęła stwierdziła że sunia jest b przyjazna, w domu zachowuje czystość, nie niszczy. Milusia ma posturę gąsienniczki - krótkie łapki, waży ok. 7 kg , psiakiem w sam raz na kolana. Sunia ma śliczne błyszczące futerko, białe końcówki łapek, białą bródkę i krawacik. Sunia jest niezwykle proporcjonalna i zjawiskowo piękna.

 

Milusia to podręczna przytulanka. Ta sunia uwielbia człowieka i za wszelką cenę szuka kontaktu z nim. Kocha pieszczoty i głaski. W stosunku do człowieka kochana, przymilna, wesoła. Najchętniej cały dzień spędziłaby na kolanach u swojego człowieka. Jest cudowną sunią , o wspaniałym charakterze, delikatną, subtelną , o dużym uroku, którym ujmuje wszystkich, którzy ją poznają. Reaguje też radością i zainteresowaniem na dzieci. Sunia dogaduje się dobrze z innymi psami, nie zaczepia, nie szczeka bez powodu - to bezproblemowa sunia. W domu grzecznie kładzie się na posłanku.

 

Milusia ma w sobie tyle uroku osobistego, że nie sposób jej czegokolwiek odmówić. Jest przy tym bardzo delikatna, grzeczna. Sama słodycz i łagodność ubrana w aksamitnie mięciutką sierść. Niestety osoba ta nie mogła jej zatrzymać i oddała sunię do biednego przytuliska i Milusia znalazła się w budzie.

Przez kraty swojego boksu, pięknie i delikatnie czeka na zainteresowanie, zaczepiając łapką prosi o dom. To maleństwo powinno być w ciepłym domu a nie w kojcu. Milusia potrzebuje po prostu trochę opieki i miłości. Jest psem nie wymagającym, bezproblemowym, wychowanym. Może mieszkać w bloku, potrzebny jest dom gdzie czułaby się kochana, po prostu czyjaś. Może Tobie skradnie serce - Milusia czeka.

Tel 501 147 350 lub 572 38 79 98 (rano i wieczorem)

 

Milusia2


Psy do adopcji

sklep1

mydelkaA4m


 

 

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS

działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Danutę Skarbek. Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym,
zagubionym, wyrzucanym zwierzętom; w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście. Więcej >>>


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96 1020 1026 0000 1602 0102 2938


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 122 gości oraz 0 użytkowników.

Na blogu Fundacji Canis znajdziesz aktualności i wiele porad.
Zachęcamy osoby, które adoptowały od nas psy i koty do dzielenia się wiadomościami o swoich pupilach na naszym blogu.

Canis Fundacja<