Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Allegro Charytatywne

nasze aukcje allegro1

  Zapraszamy na nasze aukcje:

  Allegro Charytatywne

Sisi1m

Sisi szczeniaczek ur. 05.2018r.

 

Sisi to szczeniaczek który wyrośnie na małego pieska. To sunia o miękkim futerku. Sisi zaczyna nowy etap w swoim życiu. Jest niezwykle mądra i zrównoważona jak na swój wiek, dojrzała i spokojna. Musiała sobie w życiu radzić, nie miała czasu na beztroskie dzieciństwo. Teraz nadrabia stracony czas w domu tymczasowym gdzie jest bezpieczna.

Mała kruszynka powoli rozkwita i uczy się życia w rodzinie. Z każdym dniem jest coraz śmielsza, każdego dnia robi postępy i powoli zapomina o przeszłości. Zdrowa radosna sunia. Gdy wyrośnie nie będzie duża. Grzeczna, spokojna, łagodna, delikatna. Sisi jest dobrze ułożonym psem jak na swój wiek, łagodna do innych zwierząt, odzyskuje radość życia i otwiera się na ludzi.

 

Jej charakter jest iście szczenięcy, biega merdając ogonkiem, garnie się do człowieka, zaczepia do zabawy. Szybko się uczy, jest dość inteligentna i sprytna, uwielbia pieszczoty. Bardzo lubi towarzystwo człowieka. Na spacerkach jest w swoim żywiole, interesuje ją wszystko co dzieje się dookoła. Z pieskami i kotami żyje w przyjaźni. Grzecznie przesypia całą noc, w ciągu dnia niekłopotliwa. Jest kochaną, pełną życia i miłości suczką.

Przyszły opiekun dając jej szansę, zyska wspaniałego przyjaciela na długie lata. Sisi nadaje się do mieszkania lub domu z ogrodem gdzie będzie mieszkać przy ludziach, jako towarzysz. To cudowne psie dziecko szuka wspaniałego domu pełnego miłości. Do nowego domu wniesie na dużo radości, obdarzona miłością szybko odzyska pewność siebie i będzie pociechą dla całej rodziny.

Jest zaszczepiona i odrobaczona. 

 


Psy do adopcji

sklep1

mydelkaA4m


 

 

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS

działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Danutę Skarbek. Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym,
zagubionym, wyrzucanym zwierzętom; w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście. Więcej >>>


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96 1020 1026 0000 1602 0102 2938


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 163 gości oraz 0 użytkowników.

Na blogu Fundacji Canis znajdziesz aktualności i wiele porad.
Zachęcamy osoby, które adoptowały od nas psy i koty do dzielenia się wiadomościami o swoich pupilach na naszym blogu.

Canis Fundacja<