Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Allegro Charytatywne

nasze aukcje allegro1

  Zapraszamy na nasze aukcje:

  Allegro Charytatywne

Kazan12

  Kazan ur. 08. 2013 r., amstaff

Kazan, bardzo przyjacielski amstaff. Kazan jest radosnym psem. Wesoły, chętny do  zabawy, aportowania. Duży dzieciak, ogromny pieszczoch. Doskonale dogaduje się z innymi psami. Uwielbia się przytulać. Jest pewnym siebie i zrównoważonym psem. Kazan jest przyjazny, kontaktowy, łagodny, posłuszny. Jest silnym psem, lubi ludzi i inne czworonogi. Ładnie chodzi na smyczy, grzeczny na spacerach. Dobrze dogaduje się z innymi psami, lubi wspólne zabawy. Spragniony własnego domu. Fantastyczny, zrównoważony pies, będzie naprawdę wyjątkowym przyjacielem. Cudowny kompan na spacery. Jest zdrowy, wesoły. Psiak chce być blisko człowieka, aby się tylko móc przytulić i być głaskanym, ale nie jest nachalny. Ten przemiły pies da wiele radości nowemu opiekunowi. Jeśli potrzebujecie oddanego, kochającego i dobrze wychowanego psa adoptujcie Kazana. Może zamieszkać w mieszkaniu. Uwielbia biegać i bawić się. Do pełni szczęścia brakuje mu własnego człowieka, pełnej miseczki jedzenia i ciepłego kąta do spania Kazan przez rok swojego życia mieszkał w mieszkaniu z człowiekiem, spał w łóżku, był rozpieszczany i zadbany. Opiekunom jednak zabrakło serca kiedy musieli opuścić wynajmowane mieszkanie, wówczas bez skrupułów odprowadzili Kazana do starej kobiety mającej i tak już liczną gromadkę psiaków. Kazan zupełnie nie rozumiał sytuacji przez długi czas bardzo tęsknił nie chciał jeść, czekał z nadzieją w sercu, że ukochani ludzie wrócą. Serce pękało z żalu kiedy patrzył głęboko w oczy pytając dlaczego ?! przecież tak bardzo kocham. Tak właśnie Kazan kochać potrafi całym swoim psim sercem, na dobre i na złe, bezwarunkowo. Chcemy aby psiak miał dom na całe swoje psie życie z odpowiedzialnym człowiekiem pod jednym dachem.

 Tel.: Ewa 501 147 350, Danuta 693349978

 

 


Psy do adopcji

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS

działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Danutę Skarbek. Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym,
zagubionym, wyrzucanym zwierzętom; w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście. Więcej >>>


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96 1020 1026 0000 1602 0102 2938


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 258 gości oraz 0 użytkowników.

Na blogu Fundacji Canis znajdziesz aktualności i wiele porad.
Zachęcamy osoby, które adoptowały od nas psy i koty do dzielenia się wiadomościami o swoich pupilach na naszym blogu.

Canis Fundacja<