Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

 

miki2012 3 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Miki, ur. w czerwcu 2009 r. 

Miki, młody piesek jest bardzo łagodny, przyjazny wobec ludzi. Bawi się z innymi psami, jest bardzo energiczny i żywiołowy i radośnie wita każdego człowieka. Od pierwszych chwil pod naszą opieką jest bardzo przyjacielski, uwielbia się przytulać, nadstawia łebek do głaskania szuka kontaktu z człowiekiem. Z innymi psami dobrze się dogaduje. Piesek chciałby mieć swojego człowieka dla siebie. Bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem.

Jest bardzo otwarty i kontaktowy, grzecznie spaceruje na smyczy.

Nie sprawia kłopotów, bardzo dobrze dogaduje się z suniami jak i psami. Z pieskami żyje w wielkiej przyjaźni. Niezwykle przyjaźnie nastawiony zarówno do ludzi jak i do zwierząt. Ma wielką chęć życia. Jest ufny i kontaktowy, posłuszny. Ma bardzo dobry stosunek do człowieka, uwielbia głaskania i pieszczoty, nie jest nachalny ale przeogromny z niego pieszczoch. Miki bardzo czeka na swojego człowieka, który zapewni mu kochający dom.

Historia Mikiego: Miki został przywieziony samochodem przez ludzi, którzy twierdzili, że wyrzucono go z samochodu pod ich domem. Nie chcieli go jednak zatrzymać. 

Ten młody piesek jest bardzo łagodny, przyjazny zarówno wobec ludzi jak i innych psów. Bawi się z innymi psami. Lubi ludzi i domaga się głaskania, rozkłada się do góry brzuchem.
Początkowo był bardzo żywiołowy i radośnie witał każdego człowieka. Jednak parę tygodni pobytu w azylu spowodowało, że Miki posmutniał i stracił nadzieję, że ktoś go jeszcze pokocha. Miki bardzo czeka na swojego człowieka, który zapewni mu kochający dom.

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, 22-833-81-30, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, 22-751-33-80, Ewa Gontarek


Przekaż 1% z podatku na nasze zwierzęta!

Przekaż 1% naszej organizacji

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku na rzecz naszych zwierząt.