Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

IMG 2913 Łajka  ur.04.2014 r. 
 
Suczka jako kilku miesięczny szczeniak znaleziona została na skraju lasu przy drodze. Możemy się tylko domyślać  w jaki sposób tam się znalazła. Na początku nieufna i przerażona ale głód spowodował że podeszła do karmy i tak wzięta została na ręce. Skuliła się i nie wyrywała. Widać było jak bardzo jest zagubiona  i niepewna swego losu. Na szczęście była zdrowa. Zabrana została do domu tymczasowego, gdzie została odrobaczona i zaszczepiona.
 
Łajka okazała się super uroczym psiakiem, przyjazna, radosna, ufna ale jeśli chodzi o mężczyzn ostrożna na początku znajomości.
Kiedy dorosła została wysterylizowana oraz zaczipowana. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie . Chyba że zobaczy kumpla lub kumpelę do zabawy. Nadal jest młodym psiakiem, radosnym , przyjaznym. Mieszka pod jednym dachem z kotami i psem. Może z kotami nie ma wielkiej miłości ale nie ma też żadnych problemów. Apetyt Łajce dopisuje i nie ma żadnych problemów żywieniowych. Na spacerze jednak należy być czujnym aby czegoś nie zjadła.
Łajka jest doskonałym psem również do dzieci, które zostały odpowiednio przygotowane przez rodziców jak należy traktować zwierzaka. Z pewnością bardzo chętnie będzie się bawiła , nie wykazuje żadnej agresji wobec człowieka. Bardzo lubi spacery, chętnie pobiega ze swoim opiekunem.
Łajka jest cudownym przyjacielem, suczką bez wad z całą pewnością pokocha całym psim sercem. Mimo tak cudownego charakteru nie ma jeszcze domu. Kiedyś już miała ale sprawy rodzinne... i sunia wróciła do nas. Kiedy zostaje sama w domu nic nie niszczy, jest bardzo grzeczna. Nie adoptujemy do budy, na podwórko do kojca itp.
 
tel.w sprawie adopcji 693349978
IMG 2913

Psy do adopcji

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96 1020 1026 0000 1602 0102 2938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Dobroczynny Sklepik Fundacji

naturalne mydełka

Zapraszamy do zakupów w sklepie Fundacji - książki używane, biżuteria, bibeloty, sztuka, rękodzieło, stroje.

Przejdź do sklepu (cały dochód dla zwierząt)