Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

 

Pysia2 mini

Pysia Znalazła dom w kwietniu 2017

Witam serdecznie,

Pysia jest już z nami od soboty (08.04.2017r.) ?mnie zaakceptowała od razu, pierwszego dnia była bardzo wylękniona w stosunku do męża, ale jest już wszystko w porządku, został zaakceptowany również ? Podobno Pysia bała się mężczyzn, ale jej pierwszy kontakt z moim dorosłym synem super ! troszeczkę nieśmiała, ale przywitanie z uczuciem ?na dowód tego zamieszczam filmik ?

Pysia jest bardzo mądrym psem, szybko się uczy, kojarzy fakty, np. zaczynam się ubierać ona już wie że wychodzimy na spacer, grzecznie podchodzi żeby ją ubrać w szelki, pamięta że jak wracam do domu to też od razu spacer, pamięta również gdzie mieszka, trafia bezbłędnie,

Szybko się aklimatyzuje, dzisiaj zachowuje się tak jak by była z nami od szczeniaczka, jest bardzo radosna i zaczyna się bawić ?najlepsza zabawa to wskakiwanie na kanapę z kostką w pyszczku i zrzucanie kości na podłogę, zeskakiwanie zabieranie kości z podłogi, z powrotem na kanapę i tak kilka razy, no i oczywiście zostałam wylizana od czubka głowy prawie po pięty ?lizak z niej ogromny ?

Zaznacza swój teren i wcale nie jest taka przyjazna do innych suczek, zachowuje się jak królowa, pieski toleruje, z kotami jeszcze się nie spotkałyśmy ?

Jest cudowna ?

https://youtu.be/wRDQuqTd4IE

Pysia ur. 2015 r.

Pysia waży ok. 4 kg. słodka bardzo. Na spacerze chce być samodzielna i decydować gdzie pójdzie. Sterylizowana, wzięta z ubogiego wiejskiego schroniska. Jak do niego trafiła? Nie wiemy.

Pysia to młodziutka (1,5 roku) i malutka sunia, która została zabrana z małego przytuliska to domu tymczasowego w W-wie. To urokliwa, wspaniała sunia. Pysia ma ładną mordkę przyciągającą uwagę, ufne, ciepłe, przyjacielskie spojrzenie i śliczną, błyszczącą sierść. Sunia jest ciekawska, wesoła i chętna do zabawy. Z pieskami i kotami żyje w przyjaźni i uwielbia zabawy z nimi. W kontakcie z człowiekiem jest pozytywnie nastawiona. Jest dobrze ułożona i grzeczna. To aktywna i zawsze uśmiechnięta, pełna radości sunia. Lubi być blisko człowieka, przytulić się, kocha głaskanie, to typowo domowy psiak. Jest bardzo miła i przyjazna wobec ludzi. Pysia jest obdarzona wspaniałym, łagodnym charakterem. Lubi spacery ale nie zapomina jednak o człowieku, który jej towarzyszy, chętnie podbiega aby sprawdzić czy nie ma dla niej chrupek. Nie sprawia problemów, gdy zostaje sama. W nocy idzie grzecznie do swojego legowiska. W domu czuje się rewelacyjnie i lubi czasami wylegiwać na fotelu. Sunia jest wesołym, towarzyskim psiakiem, który świetnie i bez problemów zaaklimatyzuje się w nowym domu. Tel. Ewa 501 147 350