Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

 

Kropek2

Otrzymaliśmy miły list i fotki słodkiego szczeniaczka Pepe który w Fundacji nazywał się Kropek

Dzień dobry, mamy się świetnie nie możemy tylko oboje doczekać się spacerów. Pepe waży już 4.3 kg bawimy się dużo, przytulamy i oczywiście śpimy razem w łóżku. Pepe będzie chodził ze mną do pracy wiec będzie też musiał się troszkę ogłady nauczyć ☺. W załączniku zdjęcia
pepe maj 2017 6

Kropek ( ur.01-2017r.) znalazł dom w maju 2017

Kropek jest szczeniakiem o lśniąco łaciatej sierści i pełnych ciepła oczach. To uroczy psiaczek który wyrośnie na małego pieska tak jak i jego mama. Chłopak jest bezkonfliktowy z nutką nieśmiałości ale widać jednak, że szybko się przełamuje. Z dnia na dzień staje się ufny, odkrywa uroki zabawy i kontaktu z człowiekiem. Cieszy się na widok człowieka i nieśmiało merda ogonkiem. Kropek szuka ludzi odpowiedzialnych i świadomych zachowań szczeniaka.

Szczenię, oprócz tego, że jest urocze, słodkie i milusie - wymaga wychowania jak zaangażowania ze strony nowych właścicieli, (nauka zachowania czystości w domu, chodzenia na smyczy itp.) Piesek uczy się czerpać przyjemność z obcowania z człowiekiem. Wdzięczny za każdy życzliwy gest. W domu grzeczny i spokojny. Ma dobry stosunek do innych psów i kotów.

Czeka na kogoś przy kim będzie czuć się bezpieczny i potrzebny. Jeśli ktoś zdecyduje się na adopcję Kropka to zyska wspaniałego przyjaciela na długie lata. Kropek będzie wspaniałym przyjacielem rodziny lubiącej spacery i zabawy z psem. Czeka na człowieka, który go nigdy nie zawiedzie i naprawdę pokocha.

tel Ewa 501 147 350

 


Przekaż 1% z podatku na nasze zwierzęta!

Przekaż 1% naszej organizacji

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku na rzecz naszych zwierząt.