Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

 

Rumcajs1 01 2017

Rumcajs ( ur.01.2017r.) czeka z nadzieją na lepszy dzień

 

Rumcajs to szczeniaczek, na małych nóżkach o urokliwym spojrzeniu , oryginalnej urodzie, ma ładną mordkę przyciągającą uwagę każdego. To uroczy psiaczek, który wyrośnie na małego pieska tak jak jego mama. Zanim Rumcajs znalazł się w domu tymczasowym to musiał sobie w życiu radzić i nie miał czasu na beztroskie dzieciństwo, teraz nadrabia stracony czas. Rumcajs szuka ludzi odpowiedzialnych i świadomych zachowań szczeniaka. Psiak jest kontaktowy i pozytywnie nastawiony do każdego, wieczny optymista. Ufny od pierwszego spotkania.

Szczenię, oprócz tego, że jest urocze, słodkie i milusie - wymaga wychowania jak zaangażowania ze strony nowych właścicieli, (nauka zachowania czystości w domu, chodzenia na smyczy itp.) Piesek uczy się czerpać przyjemność z obcowania z człowiekiem. Wdzięczny za każdy życzliwy gest, niezwykle subtelny. W domu grzeczny i spokojny, szybko przyzwyczaja się do dobrego. Nie ma problemów wychowawczych, zachowuje się grzecznie. Kochany i przyjazny do ludzi, ma dobry stosunek do innych psów i kotów. Lubi być blisko człowieka, przytulić się, uwielbia drapanie pod bródką. Jest niezwykle przyjaznym i kochanym psem. Świetnie odnajdzie się jako pies rodzinny.

Rumcajs pragnie spędzić swoje życie na ciepłej kanapie przy boku swojego ukochanego właściciel, wystarczy mu kawałek ciepłego kącika i miłość ze strony troskliwego opiekuna.

tel Ewa 501 147 350

 


Przekaż 1% z podatku na nasze zwierzęta!

Przekaż 1% naszej organizacji

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku na rzecz naszych zwierząt.