Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Przekaż 1,5% z podatku na nasze zwierzęta!

Pobierz program PIT

Przeznacz 1,5% podatku
na rzecz naszych zwierząt.

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

salsa1

Malutka Salsa znalazła dom na całe piesekowe życie i zamieszkała na Mokotowie z Wiolettą, Robertem, Danielem i Filipem.Bardzo spodobało się Salsie nowe miejsce zamieszkania, zachowywała się tak jak by była tam od zawsze.
Mądrusia bardzo szybko zorientowała się gdzie co jest. Ponieważ nie może jeszcze wychodzić na spacery ( dopiero minął tydzień od pierwszego szczepienia), szybciutko zorientowała się że należy załatwiać się na podkłady. Z apetytem zjadła pierwsze gotowane danie.kolejne również. Noc spędziła przytulona do swojej pani. 
Niestety zdjęcia są zamazane ale nie sposób było zrobić nie poruszone, Malutka Salsa była zbyt zaciekawiona nowym otoczeniem i nie możliwym było aby była bez ruchu więcej niż pół sekundy?.

slasa 1

 

 

 

Salsa ur.03.2017r.

Tel.W sprawie adopcji 693349978

Jest szczeniaczkiem o białym umaszczeniu w łatki na zgrabnych wysokich łapkach, z uroczymi na pół stojącymi uszami, gdy wyrośnie będzie małym pieskiem. Tak jak przystało na jej imię sunia jest pełna energii. Lubi kontakt z człowiekiem, pieszczoty sprawiają wiele frajdy. Potrafi chodzić na smyczy. Jej hobby to ganianie za piłeczkami i spacerki, ale nie odmawia tez leżenia na kanapie. Jest kochanym stworzonkiem, sunią bardzo łagodną, przesympatyczną, kochającą ludzi. To typowy rodzinny psiak, domowy pupilek. Akceptuje bez problemu inne psy i koty z którymi dzieli dom tymczasowy. Salsa to przyjaciel całego świata. Bez problemu zadomowi się w każdej rodzinie. Jest łagodna, towarzyska. Od pierwszych chwil w domu tymczasowym czuła się jak u siebie, niczego się nie bała, nową dla niej sytuację przyjmowała z zaciekawieniem, do każdego podchodzi śmiało, machając przy tym ogonkiem. Salsa to cudowne psie dziecko które szuka wspaniałego domu pełnego miłości. Tel Ewa 501 147 350