Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

 

czanga2017 11

Mamy kolejną bardzo dobrą wiadomość .Suczka Czanga Znalazła dom. Jeśli chodzi o szczeniaczki to jeszcze Salsa i Rumba wypatrują swojego domu. Wczoraj zostały zaszczepione po raz pierwszy.Sunie są bardzo przyjazne. Uwielbiają przytulać się do człowieka i być głaskane. Bardzo szybko się uczą. Wyjątkowo rozumne maluszki !!! Tel.W sprawie adopcji 693349978

Czanga ur.04.2017r.
Jest szczeniaczkiem który wyrośnie na średniego pieska, o miękkim futerku, ma piękne oczy którymi z nadzieją wypatruje swoje domu.  Grzeczna, spokojna, łagodna, delikatna.
Czanga jest dobrze ułożonym psem jak na swój wiek, łagodna do innych zwierząt, odzyskuje radość życia i otwiera się na ludzi. Jej charakter jest iście szczenięcy, biega merdając ogonkiem, garnie się do człowieka, zaczepia do zabawy. Szybko się uczy, jest dość inteligentna i sprytna, uwielbia pieszczoty.
Na spacerkach jest w swoim żywiole, interesuje ją wszystko co dzieje się dookoła. Z pieskami i kotami żyje w przyjaźni. Jest posłuszna, ładnie pilnuje się i wraca na zawołanie. Grzecznie przesypia całą noc, w ciągu dnia jest niekłopotliwa. Zachęcona do zabawy ożywia się od razu. Bardzo lubi się głaskać.
Czanga nadaje się do mieszkania lub domu z ogrodem gdzie będzie mieszkać przy ludziach, jako towarzysz.  To cudowne psie dziecko szuka wspaniałego domu pełnego miłości. Czanga prosi o drugą szansę, obiecuje, że odwdzięczy się całym swoim serduszkiem. Do nowego domu wniesie  dużo radości, obdarzona miłością szybko odzyska pewność siebie i będzie pociechą dla całej rodziny.
Do Fundacji przywieziona byla niemal ze w ostatnim momencie ponieważ byla podziębiona a  jej układ pokarmowy zaczynał troszkę szwankować na skutek złego karmienia. Dostawała do jedzenia surowe jelita innych zwirząt ( również leśnych- z polowań) rzucane na ziemie. Głód robił swoje wiec jadła co było , często wyciągając z błota. Na szczęście dość szybko udało się zapanować nad jeszcze nie do końca zniszczonym układem pokarmowym.Obecnie Czanga jest juz po solidnym odrobaczeniu i lada moment będzie szczepiona. Czanga jest siostrą Rumby choć tak różnią sie wyglądem. Oczywiście można również zaadoptować dwie sunie razem, świetnie sie dogadują jak na razie. 
 

 

  tel Ewa 501 147 350

 

 

 


Przekaż 1% z podatku na nasze zwierzęta!

Przekaż 1% naszej organizacji

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku na rzecz naszych zwierząt.