Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Przekaż 1,5% z podatku na nasze zwierzęta!

Pobierz program PIT

Przeznacz 1,5% podatku
na rzecz naszych zwierząt.

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

 

williamdom 2017 3
 
Dostaliśmy zdjęcia Wiliamka który zamieszkał w nowym domu jak był maluszkiem a wyrósł z niego śliczny młodzieniec i to nie taki malutki .
Będą urodziny 26-go sierpnia ,wypadało by się wybrać do podopiecznego ?
 Willamekurodzinym
 
 
 
W sobotę 26.08.2017r. malutki Wiliam zamieszkał w nowym domu na Bielanach w Warszawie z rodziną, od której który będzie miał bardzo dużo miłości i zrozumienia dla jego delikatnego charakteru ( być może dramatyczne przeżycia z wczesnego dzieciństwa zostawiły ślad).
 
Mimo strachu i nie zrozumienia dla nowej sytuacji był bardzo dzielny. Oczywiście na początku  musiał cały czas do kogoś się przytulać, czuł się wtedy bezpiecznie. Bardzo ukochał nowe legowisko, z którego wcale nie chciał wyjść. Jednak sytuacja zmusiła Wiliama do opuszczenia swego lokum, a wtedy pomaszerował na miejsce wyznaczone do siusiania bez wcześniejszego zapoznawania się z nim. Taki z Niego mądrulek !!!! 
Jak na swoje możliwości groźnie obszczekał występujących w telewizji, zjadł obiad i kolację i po męczącym dniu pełnym wrażeń zasnął głębokim snem.
 
Bardzo prosimy o przekazanie , udostępnienie naszej wiadomości do znajomych, przyjaciół. Im więcej tym samym zwiększa się szansa dla psiaków na dobre życie.
 Wiilliam jedzie do nowego domu
20170826 205500
 
0 0tt
Piesek Wiliam w nowym domu.Cała rodzina nie wyobraża sobie życia bez niego❤
william dom 1017
Wiadomość od Williama - kwiecień 2018
Piękna pogoda sprzyja spacerom i zabawom z pupilem i właśnie z tej że okazji otrzymaliśmy pierwsze zdjęcia po zimie.Wiliam adoptowany kilka miesięcy temu wyrósł nie do poznania.Kiedy zamieszkał w nowym domu był małym ,przestraszonym mamin synkiem .Jednak od nowej rodziny dostał tak dużo miłości że szybko zrozumiał że jest bezpieczny i kochany. Widać na zdjęciach że jest szczęśliwy.
Wszystkim zwierzakom życzę aby znalazły tak dobre domy i zapomniaco
william kwiecien18 3
 
william kwiecien18 2
william kwiecien18 1