Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Mini Treisi 3

 

 

 

 

TREISI, ur. 1 lutego 2014 r.

Znalazła dom 22 kwietnia 2014 r.

TREISI to córka suczki Izy, która ma 5 szczeniaczków, jej historia jest tutaj: HISTORIA

FILM 1 FILM 2

Treisi (ur. 01. 02. 2014 r.)

Urodzona została w największe mrozy na śniegu, kiedy to jej mama Iza została wypuszczona z samochodu w wysokiej ciąży będąc, w obcym zupełnie miejscu. Mimo że jest drobnej budowy przeżyła z czwórką rodzeństwa; niestety jeden maluszek, zapewne najsłabszy, nie przeżył
Treisi jest prześliczną sunią, taką trochę misiowatą. Zdecydowanie różni sie od gładkowłosej reszty rodzeństwa - wyraźnie widać, że ktoś z przodków był szorstkowłosy i bardziej puchaty. To czarne podpalane cudo ma przepyszne grube łapki i wyjątkowo twarzowe umaszczenie. Rozrabia tak jak na ten wiek przystało. Treisi jest troszkę większa od pozostałych siostrzyczek.
Oczywiście czipowanie i odrobaczanie było ogromnym stresem dla Treisi, ale zniosła to dzielnie, nawet nie popiskiwała, Przytuliła się do reszty rodzeństwa, ale nie była przerażona. Trzymana na ręku przytulała się, ale z ufnością, było widać u malutkiej, że obserwuje uważnie co się dzieje i bardziej jest ciekawa niż wystraszona. Pod koniec całej ceremonii była juz całkiem ośmielona przez siostrzyczkę Spację i zaczynała się z nią bawić. Z pewnością będzie niewielką sunia, tak jak jej mama Iza.
Szczepienie przewidywane jest na początek kwietnia i wówczas może zostać wyadoptowana do bardzo odpowiedzialnej rodziny.
Tel.: 693349978 i 501147350 

 


Psy do adopcji

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96 1020 1026 0000 1602 0102 2938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Dobroczynny Sklepik Fundacji

naturalne mydełka

Zapraszamy do zakupów w sklepie Fundacji - książki używane, biżuteria, bibeloty, sztuka, rękodzieło, stroje.

Przejdź do sklepu (cały dochód dla zwierząt)