Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

leos2011

ur. styczen 2012

21-12-2014 r. To uroczy psiak, pragnie  miłości bardziej niż czegokolwiek na świecie. Nowych opiekunów cały czas lizał po rękach lub nogach, podstawiał łepek do głaskania, brzuszek i boczki na zmianę. Bardzo radosny, w dniu adopcji wcale nie był zainteresowany jedzeniem ani smakołykami. Nie miało znaczenia śliczne legowisko leżał tylko przy stopach człowieka i patrzył czule w oczy. W lecznicy gdzie spędził 3 tygodnie i  był ulubieńcem lekarzy, nie sprawiał najmniejszych kłopotów. W końcu Leoś znalazł swoje miejsce na ziemi z kochającą go rodziną.

Leoś to młody bardzo żywy, energiczny, żywiołowy piesek, nieustannie radosny, kochający ludzi. Ten mały piesek jest bardzo rezolutnym młodzieńcem. Leoś jest przyjazny dla ludzi, bardzo chce i potrafi się pięknie bawić z człowiekiem i z psiakami. Bardzo szybko się uczy, dużo obserwuje i jest naprawdę mądrym zwierzakiem. Leoś uwielbia się przytulać, nadstawia główkę do głaskania, szuka kontaktu z człowiekiem.

 

 Z innymi psiakami bardzo dobrze dogaduje się. Leoś ujmuje łagodnością i takim mądrym spojrzeniem. Jest pełnym energii, miłości i tryskającym zdrowiem psem, któremu do pełni szczęścia brakuje tylko domu. Psiak jest przesympatyczny, bardzo uczuciowy. Tuptuś jest gotowy do adopcji. Polecamy tego niezwykłego psiaka

 


Psy do adopcji

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96 1020 1026 0000 1602 0102 2938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Dobroczynny Sklepik Fundacji

naturalne mydełka

Zapraszamy do zakupów w sklepie Fundacji - książki używane, biżuteria, bibeloty, sztuka, rękodzieło, stroje.

Przejdź do sklepu (cały dochód dla zwierząt)