Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

agatka4 kot kotek kicius kocur kocurek kotka koteczka kicia do adopcji warszawa

Agatka, ur. 03. 2011 r.

Kotka Agatka zamieszkała w nowym domu 19.06.2016r. Długo czekała na dom, mimo iż jest taka miła i niekłopotliwa, zdrowa. Osoby, które zobaczyły kocię nie chciały jej ponieważ jest gruba. Bardzo było mi przykro kiedy patrzyłam jak bardzo ładnie prezentuje się, stała z ogonkiem do góry ,czekała na głaskanie, zagadywała. Niestety serca odwiedzających nie wzruszyły się – argument, koty grube chorują a czy szczupłe nie chorują? Tłumaczyłam, że kiedy będzie sama to schudnie ale nie był to argument. Koteczka była bardzo biedna w gromadzie kotów ponieważ bała się a część z nich widząc to nieustannie prześladowało kocię. Mogła siedzieć sobie w jednym miejscu, chciała bardzo się bawić ale nie mogła, tak też się roztyła, z pewnością ma też tendencje do tycia .Kiedy zamieszkała z nową opiekunką dostała szansę na życie, będzie jedną jedyną, nie będzie już uciekała. Możliwa będzie odpowiednia dieta. Przez pierwsze dni Agatka wybrała sobie mały pokój jako azyl, troszkę płakała, mało jadła i nie piła ale powoli wszystko wraca do normy. Koteczka jest młodą kocią, tak że wiele lat szczęścia przed nią.

Super urocza koteczka, bardzo lubi być głaskana i bardzo lubi być blisko człowieka. Agatka jest kotką drobnej budowy. Bardzo dobrze dogaduje się z innymi kotami - często zaprasza je do zabawy. Również sama potrafi ładnie się bawić - jak przystało na młodą koteczkę .

Jest wysterylizowana, odrobaczona. Wkrótce zostanie zaszczepiona.

Zabrana została z terenu szpitala na ul. Chałbińskiego gdzie często widziana była, kiedy siedziała na ławce i wygrzewała się na słońcu. Umorusane futerko wskazywało na to, iż kicia jest bezdomna.

Głaskana przez przypadkowe osoby cichutko mruczała. Bez problemu można było wziąć Agatkę na ręce. Podawane jej jedzenie chętnie zjadała. Bała się kotów tam zamieszkujących, nie bez powodu - często była przez nie przeganiana.

Agatka miła dużą przepuklinę pępkową i było podejrzenie o początek ciąży - co wykluczyła sterylizacja, natomiast zmiany na macicy mogły wskazywać na zmiany spowodowane podawaniem leków antykoncepcyjnych.

Koteczka przebywa w domu tymczasowym na Bielanach z gromadką innych podopiecznych jak najszybciej powinna znaleźć dom na stałe ze względu na stan zdrowia i wiek osoby, pod której opieką się znajduje

 Tel.: 693-34-99-78

Podziel się