Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Lyon mini

LYON - ur. 16 kwietnia 2016 r.

FOTKI

FILM

FOTKI

bezbłędnie kuwetuje, wcina zarówno mokrą jak i suchą karmę dla kociąt. Kotek został 2 x odrobaczony, zaczipowany, zaszczepiony (w tym tygodniu zaplanowano powtórne szczepienie).

Lyon jest liderem - jako pierwszy z rodzeństwa nauczył się robić wszystko, od fukania po jedzenie stałych pokarmów. Jest głodomorkiem, zawsze namierzy karmę. Kocurek jest odważny, sprawdza wszystko, co nowe. Łagodny w zabawie z człowiekiem - nie wystawia pazurków. 

Bardzo zżyty z braciszkiem Monaco (biało-czarny kiciuś na wspólnych zdjęciach w linku).

Cały czas są nierozłączni, urządzają wspólne gonitwy, śpią wtuleni w siebie. MARZY IM SIĘ WSPÓLNY DOMEK, dlatego najlepiej, żeby zostali adoptowani razem. Tel.: 693349978

Podobnie jak rodzeństwo maluszek LYON zabrany została wraz z mamusią z bardzo złych warunków, gdzie życie maluszków było zagrożone. Lyon jest zdrowym urwisem, odrobaczony a szczepienia wkrótce. Długo ukrywał swoją płeć ale jest już pewne, że jest kocurkiem i na dodatek takim pięknym i rezolutnym.
Kotek jest najbardziej podobny do mamusi, przez co wyróżnia się umaszczeniem od rodzeństwa, ale także jest największy i pierwszy zaczynawszystkiego się uczyć i pierwszy wszystko robi... i tak - pierwszy zaczął fukać, korzystać z kuwety, pałaszować mokrą karmę i bawić się myszką. 
Jest bardzo dzielnym malcem z pewnością upoluje nie jedną muchę i nie jeden palec pod kołdrą a w wolnej chwili wystawi brzuszek do głaskania i wymruczy niejedną mruczankę.
Może zamieszkać z innym kotkiem lub łagodnym pieskiem, który wytrzyma "desant " od czasu do czasu :)
Wymagamy zabezpieczenia okna, balkonu. Uchylne okno to nie jest zabezpieczenie, raczej wyrok.
W sprawie adopcji Tel.: 693349978

Podziel się