Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Allegro Charytatywne

                  nasze aukcje allegro1

          Zapraszamy na nasze aukcje:

          Allegro Charytatywne aukcje do dnia 5 września 2020 r.

             Nowe Allegro Charytatywne aukcje do dnia 17 czerwca 2021 r.

czarek2018 1

Kotek Czarek w niedzielę 28.10.2018 zamieszkał w nowy domu z super uroczą kotką Haidi,która rok temu była od nas adoptowana.
Czaruś nie był bardzo zestresowany,nie chował się ,z zaciekawieniem zwiedzał mieszkanie.Koteczka Haidi była mocno zaskoczona nowo przybyłym kotkiem.
Ciekawa i ostrożna bacznie obserwowała kocurka.Było trochę pchy..... ale zarówno Haidi jak i Czarek są kotkami cudownego,łagodnego charakteru  więc z pewnością za jakiś czas zakumplują się na dobre.Haidi.Jak tylko Czaruś zacznie już śmiało biegać używając w pełni osłabionej jeszcze łapki zaliczą nie jedną zabawę w "berka".
Czarek ma trzy łapki ,tylną ma amputowaną po wypadku samochodowym kiedy był bezdomnym kotkiem.
Życzymy już tylko długich lat życia w zdrowiu całej kocio ludzkiej rodzine !!!!
 
Czarek ur.04.2018 r.
Uroczy kocurek którego zaraz na początku kociego życia spotkała tragedia.Został dotkliwie potrącony przez samochód. Kiedy został przyniesiony do lecznicy okazało się że nie staje na łapki a jedna z nich jest tak uszkodzona i nadaje się tylko do amputacji. Zapadła decyzja o uśpieniu ponieważ zazwyczaj ludzie nie chcą adoptować kalekich zwierząt . Jednak dzięki prośbom osób zaprzyjaźnionych z lecznicą kocurek żyje. , Został zoperowany ,jedna łapka została amputowana.
Na szczęście kocurek zaczął chodzić na zdrową tylną łapkę. Potrzebuje jednak rehabilitacji ponieważ w łapce jest zanik mięśni i lekki przykurcz . Oczywiście jak tylko można było łapka była systematycznie ćwiczona w lecznicy w której jeszcze przebywa .
 
,
Ponieważ został zaszczepiony potrzebne jest kilka dni na przeprowadzkę.do nowego miejsca. Przyjechał do Fundacji  14.10.2018r. Będzie wymagał dalszej rehabilitacji w/g zaleceń lekarzy pod których opieką był w lecznicy.Będzie potrzebna osoba która mogła by kotka rehabilitować w miejscu gdzie będzie przebywał ( Żoliborz) lub zostanie w jednej z lecznic specjalizujących się takimi i innymi przypadkami. Czarek jest bardzo miłym ,przytulaśnym kocurkiem zsocjalizowanym z innymi kotami. Całkiem dobrze reaguje na psy.
Odrobaczony, wykastrowany. Super maluch . Najlepiej by było gdyby zamieszkał w domu stałym z innym miłym kotkiem. Wówczas miał by motywację aby więcej chodzić a tym samym ćwiczyć łapkę.
Bardzo proszę przekazać wieści o maluchu do znajomych, przyjaciół. Im więcej osób zobaczy Czarka , tym będzie miał większą szansę na dom, którego tak bardzo potrzebuje.
 
 
 

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS

działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Danutę Skarbek. Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym,
zagubionym, wyrzucanym zwierzętom; w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście. Więcej >>>


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96 1020 1026 0000 1602 0102 2938


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.

Na blogu Fundacji Canis znajdziesz aktualności i wiele porad.
Zachęcamy osoby, które adoptowały od nas psy i koty do dzielenia się wiadomościami o swoich pupilach na naszym blogu.

Canis Fundacja<