Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Przekaż 1,5% z podatku na nasze zwierzęta!

Pobierz program PIT

Przeznacz 1,5% podatku
na rzecz naszych zwierząt.

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

diana8 pies psy suka do adopcji warszawa

 

 Diana, ur. 2006 r.

Diana jestmłodą i piękną sunią. Człowieka, który ją przygarnie pokocha miłością wielką. Należy jednak jej tylko poświęcić trochę czasu, wygłaskać, wtedy na pewno zaufa. To radosna, niezwykle miła psinka, nie jest stworzeniem wymagającym wiele uwagi, potrzebuje tylko kontaktu z człowiekiem i dużo miłości. Uwielbia się przytulać, kocha głaskanie.

W stosunku do człowieka kochana, przymilna, wesoła, rozdaje buziaki. Jest grzeczna i mądra, niezwykle łagodna i przyjaźnie nastawiona zarówno do ludzi jak i innych psów. Z innymi psami bez problemu ustala zasady współistnienia.

Szukamy dla Niej domu wśród ludzi chcących zapewnić najlepsze warunki psiakowi. Jest pełną energii, miłości i tryskającą zdrowiem sunią, której do pełni szczęścia brakuje tylko domu. Mamy nadzieję, że trafią się wspaniali ludzie, którzy dadzą jej dużo miłości.


Historia Diany: podrzucona jako szczeniak z rodzeństwem, ona jedna nie znalazła domu, ponieważ byłą najbardziej płochliwa i nieufna. Jest ciągle młodą i piękną sunią, o wadze ok. 14 kg. Jeżeli nie spotka człowieka, który zajmie się Dianą prawdopodobnie całe życie będzie musiała spędzić w boksie. Jest wysterylizowana

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek