Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

 

harry102017 1

Przedstawiamy zdjęcia maluszka w drodze do nowego domu. Całą drogę Hary był bardzo grzeczny , troszkę zatroskany bo nie bardzo rozumiał co się dzieje. Nową ludzką rodzinę  przywitał radośnie bez lęku, jako że było już wcześniejsze zapoznanie przed adopcyjne. Na przywitanie Amelia , najmłodszy członek rodziny narysowała powitalny plakat na cześć Harego. Wyprzytulany został przez wszystkich co nie miara. Tyle było emocji z powitania że musiał trochę odpocząć .
 haryadop paz2017 1
 
w październiku dostaliśmy zdjęcia Harego z domu
harydom paz2017 6
 
WILIAM I HARY ur.05.2017r
 Szczeniaczki wraz z mamą zabrane zostały od typowej bezdusznej wiejskiej rodziny. Mama szczeniaczków suczka Viktoria oszczeniła się będąc uwiązaną na łańcuchu. Urodziła wiele maluszków , suczki zostały zlikwidowane jako te ułomne bo rodzą. Jeszcze bardzo maleńkie bracia Wiliama i Harego  zostały rozdane chętnym rolnikom. Zapewne już nie żyją ponieważ obecnie Hary i Wiliam uczą się jeść bo i nie miały  okazji aby nauczyć się , nie miały co . Suczka wraz z dwoma maluszkami została zabrana tuż przed wywiezieniem ich do lasu, chodziło o pozbycie się kłopotu: suczki która rodzi i dwóch dodatkowych niechcianych psiaków.
Szczeniaczki są zdrowe i bardzo kochane, mają trochę dystansu do człowieka, nie bez powodu. Szybko jednak nabierają zaufania. Nic się nie dzieje bez powodu być może ich mama była źle traktowana przy ludzi. Suczka Viktoria starała  się bardzo  aby schować maluchy kiedy pojawiał się człowiek. Na początku maluszki bardzo krzyczały/piszczały kiedy były brane do ręki w obawie że coś złego się wydarzy.

 

 Dostaliśmy zdjęcia pieska Harego z nowego domu w którym zamieszkał w 2017r. (luty 2018)

harry 02 18 3