Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

 

Borys8 mini

Borys

Borys o wyjątkowym spojrzeniu Borys to młody dobrze zbudowany psiak - uroczy, towarzyski niekonfliktowy, lubi się bawić. Jest ciekawym świata i radosnym psem z pozytywnym nastawieniem do życia, nie jest stworzeniem wymagającym wiele uwagi, potrzebuje tylko kontaktu z człowiekiem. To pies bezproblemowy. Borys uwielbia się bawić, ochoczo biega, łatwo nawiązuje kontakty z innymi psiakami, świetnie się z nimi dogaduje. W czasie zabawy można poznać jego dobry charakter: werwę, radość, pozytywne nastawienie do świata i ten uśmiech na mordce. Jest dobrze ułożony, inteligentny, łagodny i przyjaźnie nastawiony zarówno do ludzi jak i innych psów. Ładnie chodzi na smyczy. Wymaga łagodnego, ale stanowczego wychowania i wyznaczenia granic. Nadaje się do mieszkania lub domu z ogrodem, gdzie będzie mieszkać przy ludziach, jako towarzysz. Będzie prawdziwym, wdzięcznym i radosnym przyjacielem osoby, która się nim zaopiekuje. Uwielbia być głaskany, kładzie się do góry brzuszkiem i pomrukuje radośnie. Kiedy po spacerze jest zamykany w boksie cały drży z pragnienie aby wyjść do człowieka, przeniknąć dzielące go ogrodzenie. Serce pęka z żalu kiedy odchodzi się od Borysa. Niestety ze względu na zbyt dużą liczbę psów w domu, kochany piesio musi być w boksie, ma krótką sierść i mimo ocieplanej budy marznie. Borys jest ofiarą bezduszności i podłości ludzkiej. Kiedyś był w domu z człowiekiem ale znudził się i został przyprowadzony do mocno starszej i schorowanej kobiety, kiedy ta odmówiła przyjęcia młodego, silnego pieska to właściciel oczywiście odjechał z psem ale porzucił go w tej samej wsi tylko trochę dalej. Także Borys w efekcie końcowym trafił do starszej kobiety. Po pewnym czasie kiedy prawdopodobnie został pogryziony przez innego psa został przewieziony do lekarza do Warszawy, jako że rana się nie goiła. Dostał odpowiednie leki i silny organizm Borysa poradził sobie doskonale. Pragniemy aby zamieszkał w nowym, ciepłym, odpowiedzialnym, kochającym domu przed zimą. Tak jak jego serce kochać potrafi to bardziej się nie da - bezinteresowna, bezwarunkowa  miłość na zawsze  !!!  Powiadomcie znajomych, roześlijcie wiadomość, pomóżcie proszę znaleźć mu swoje miejsce na ziemi na całe pieskowe życie. Tel.: Ewa 501 147 350

Ma dobry stosunek do psów, nie reaguje na zaczepki innych psów, nie jest psem wymagającym, nie jest nachalny. Ujmuje łagodnością i takim mądrym spojrzeniem. Borys jest zasmuconym i zmartwionym psiakiem.

Jest dobrze ułożony, inteligentny, łagodny i przyjaźnie nastawiony zarówno do ludzi jak i innych psów. Będzie prawdziwym, wdzięcznym i radosnym przyjacielem osoby, która się nim zaopiekuje.

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

 

 


Przekaż 1% z podatku na nasze zwierzęta!

Przekaż 1% naszej organizacji

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku na rzecz naszych zwierząt.