suczka-miska12

ur. 2008 - Bez problemu może mieszkać w mieszkaniu, Jest suczką niedużą. Waży ok. 15 kg. Jest zdrowa, odrobaczona, zabezpieczona przeciw pchłom i kleszczom.

Bez problemu może mieszkać w mieszkaniu.Z zachowania Misi wynika że nie niszczy kiedy zostaje sama,legowisko suni  zawsze jest idealnie ułożone.
Jeżeli miała by zamieszkać w domu z ogrodem,wówczas  nie może zostawać sama w ogrodzie,ponieważ napewno przeskoczy/przejdzie - nawet bardzo wysokie ogrodzenie- w poszukiwaniu człowieka. Zresztą większość psów pozastawionych samym sobie w ogrodzie ucieka- znamy wiele takich sytuacji.

Znaleziona została na Bielanach w kwietniu 2012 roku. Od ponad miesiąca nieufna suka biegała w okolicy nie podchodząc do ludzi. W końcu zaufała kobiecie karmiącej koty w tej okolicy, podeszła i polizała ją po ręce. Gdy kobieta wezwała straż miejską by zabrać sukę do schroniska, ta uciekła. Potem w nowy, wróciła do niej do domu i zaczęła drapać w drzwi.

Została przewieziona do lekarza w celu zbadania czy nie jest ciężarna. Okazało się że miała  resztki szwów na brzuchu i bliznę wskazująca na steryzliację (typową dla tego zabiegu). Niestety u kobiety, którą ukochała, nie mogła zostać, gdyż kobieta ta nie miała nigdy psa i brakowało jej cierpliwości i nie zdecydowała się na zatrzymanie Miski. Suczka została przewieziona do hotelu dla zwierząt, gdzie obecnie przebywa.

Karmicielka kotów poprosiła tresera zwierząt aby nauczył sunię chodzenia na smyczy i wykonywania podstawowych komend potrzebnych psu. Miska okazala się bardzo przyjazna sunią. W kontakcie początkowym jest lękliwa. Po niedlugim czasie zaufa człowiekowi i wystawia brzuch do głaskania. Jest spragniona kontaktu z człowiekiem.

W sierpniu 2012 Miśka wyżlica została przewieziona do domu tymczasowego  w Łomiankach, gdzie mieszka z gromadką psiaków, biega z innymi w dobrej komitywie. Jest jednak zazdrosna kiedy głaszcze się jednocześnie ją i innego psiaka, Miśka powarkuje.Bardzo pragnie człowieka,być może nigdy nie była naprawdę kochana. Kiedy siedzi się  z Miśką w boksie - chce wchodzić na kolana, liże po rękach,jest wtedy bardzo,bardzo  szczęśliwa.


Aktualności

Tobiaszek znalazł dom

tobiaszek

Czarek - kot po wypadku znalazł dom

czarek2018 1

Amorka znalazła dom

Suczka Amorka została wzięta rok temu z miejsca gdzie jej przyszłość była bardzo niewiadoma a właściwie jako wówczas lękliwa sunia rodziła by szczeniaczki na poniewierkę ,gdzieś w norze na wsi lub w lesie. Nie potrafiła chodzić na smyczy, nie podchodziła do człowieka ale była łagodna , nie gryzła kiedy była wzięta na ręce.

Dobrywet

Polecamy całodobową lecznicę weterynaryjną Dobrywet w Bobrowcu pod Piasecznem, która posiada Ośrodek Rehabilitacji zwierząt z możliwością zakwaterowania pacjenta na cały okres terapii. 

Zabiegi: 

Hydroterapia (bieżnia wodna), akupunktura, laseroterapia, sonoterapia, magnetoterapia, elektroterapia i inne.

Kontakt: tel.: 796-44-11-29

Zapraszamy. 

http://dobrywet.com/index.php/rehabilitacja

Facebook Dobry Wet

Fleksi znalazła dom

suczka Fleksi

Podziękowanie za Ustronalia 2018

DSCN7366 miniPodziękowanie

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS składa bardzo serdeczne podziękowanie Radzie Mieszkańców Domu Studenckiego Politechniki Warszawskiej, wolontariuszom oraz wszystkim studentom za zorganizowanie i przeprowadzenie imprezy: USTRONALIA 2018 - "Tam i bez powrotu", która odbyła się pod koniec maja 2018 r., w czasie której odbyła się loteria charytatywna, w wyniku której zwierzaki w naszej Fundacji otrzymały wsparcie finansowe.

Byliśmy osobiście odebrać darowiznę, z przedstawicielami Fundacji Canis były pieski Sara, Markiz, Diego i Malutek. Głaskania było co nie miara i 1.5 godziny przeminęło nie wiadomo kiedy.

Raz jeszcze Wielkie Dzięki !!!!

Frotka znalazła dom

frotka1

Suczka Plamka znalazła dom

plamka

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS

działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Danutę Skarbek. Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym,
zagubionym, wyrzucanym zwierzętom; w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście. Więcej >>>


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner

 
 
 
 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 356 gości oraz 0 użytkowników.

Na blogu Fundacji Canis znajdziesz aktualności i wiele porad.
Zachęcamy osoby, które adoptowały od nas psy i koty do dzielenia się wiadomościami o swoich pupilach na naszym blogu.

Canis Fundacja<