Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Lala2

 

Lala, ur. 02. 2013 r.

Dostaliśmy (7,07,2014) 2 zdjęcia Lali, która w nowym domu ma imię Pola i liścik "To moje  2  córeczki, które uwielbiają zlew i wodę. Polusia i Karolcia nawet zasypiaja czasami w zlewie :)"

Śliczna, młoda koteczka podbiegła do samochodu, który akurat zaparkował i zaczęła biegać wokół niego z podniesionym ogonkiem, głośno miaucząc. Od razu dała się wziąć na ręce i głaskać. Jej futerko było matowe i szorstkie od brudu.

Po zabraniu kotki do domu okazało się, że była też bardzo wygłodzona, przez pierwsze dni bardzo dużo jadła i piła wielkie ilości wody. Od początku potrafiła korzystać z kuwety.

 

Badania weterynaryjne wykazały, że jest całkowicie zdrowa, więc została odrobaczona, zaszczepiona, a w końcu wysterylizowana. W domu tymczasowym koci rezydenci potraktowali koteczkę nieprzychylnie, pomimo jej pozytywnego do nich nastawienia. Na szczęście po paru dniach nauczyła się, że pomaga machnięcie łapką i ofuknięcie napastnika i tak zaczęła sobie radzić w kocim stadzie.

Jest kotką przemiłą, bardzo grzeczną, lubi się bawić - ale bez szaleństw. Teraz już bawi się i śpi z kocimi towarzyszami, spory dawno się skończyły. Przez jakiś czas bardzo bała się psów, ale ponieważ jej nie zaczepiały, już do nich przywykła, choć wciąż jest ostrożna. W domu zastępczym jest dużo psów i kotów - jedna osoba nie jest w stanie zaspokoić ich potrzeb uczuciowych.

Lala bardzo pragnie towarzystwa człowieka i jego pieszczot. Tęskni za własnym domem i kimś, kto poświęci jej swój czas i odwzajemni miłość.

Więcej informacji o kotce pod tel.: 693-34-99-78.

Podziel się