Alice7 mini Alice ur. 2013 r.

Alice to młoda cudowna sunia, o smukłej i delikatnej budowie. Jest uroczą, spokojną i łagodną sunią, pełną dobrej woli i ufną. Bez problemu dogaduje się z psami, nie jest konfliktowa. Jest łagodna i uległa, inteligentna i chętnie się uczy. Zachowuje czystość, potrafi chodzić na smyczy. Korzysta z każdej chwili, by ktoś przytulił, by ktoś pogłaskał. Widać, że Alice będzie idealnym członkiem rodziny, to karna ale także ze względu na swój młody wiek wesoła i uwielbiająca zabawy sunia a zarazem jest zrównoważona i spokojna. Alice pragnie kontaktu z ludźmi, ale nie naprasza się podczas prób zwracania na siebie uwagi. W swoim niedługim życiu przeszła wiele dlatego zostanie oddana tylko w bardzo dobre ręce. Nie jest sunią wymagającą i kłopotliwą. Jest duże prawdopodobieństwo, że kiedy znajdzie kochający dom zaakceptuje każdego psa czy kota, którego zastanie w nowym domu. Poszukujemy człowieka o sercu, który pokaże jej lepszą stronę życia. Los suni był smutny. Jako szczeniak trafiła do schroniska, została wyadoptowana i porzucona przez nowego opiekuna! Po prostu wyjechał i zostawił psa na dworze, z zeznań okolicznych mieszkańców wynika, że po tym fakcie przyjeżdżał raz w tygodniu i zostawiał jedzenie aż w końcu przestał. Alis jest sunią drobnej budowy, obecnie przebywa w boksie i troszkę marznie. Dom przed zimą to dla niej szansa na godne życie. Tel.: Ewa 501 147 350, Danuta 693349978

 


Aktualności

Tobiaszek znalazł dom

tobiaszek

Czarek - kot po wypadku znalazł dom

czarek2018 1

Amorka znalazła dom

Suczka Amorka została wzięta rok temu z miejsca gdzie jej przyszłość była bardzo niewiadoma a właściwie jako wówczas lękliwa sunia rodziła by szczeniaczki na poniewierkę ,gdzieś w norze na wsi lub w lesie. Nie potrafiła chodzić na smyczy, nie podchodziła do człowieka ale była łagodna , nie gryzła kiedy była wzięta na ręce.

Dobrywet

Polecamy całodobową lecznicę weterynaryjną Dobrywet w Bobrowcu pod Piasecznem, która posiada Ośrodek Rehabilitacji zwierząt z możliwością zakwaterowania pacjenta na cały okres terapii. 

Zabiegi: 

Hydroterapia (bieżnia wodna), akupunktura, laseroterapia, sonoterapia, magnetoterapia, elektroterapia i inne.

Kontakt: tel.: 796-44-11-29

Zapraszamy. 

http://dobrywet.com/index.php/rehabilitacja

Facebook Dobry Wet

Fleksi znalazła dom

suczka Fleksi

Podziękowanie za Ustronalia 2018

DSCN7366 miniPodziękowanie

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS składa bardzo serdeczne podziękowanie Radzie Mieszkańców Domu Studenckiego Politechniki Warszawskiej, wolontariuszom oraz wszystkim studentom za zorganizowanie i przeprowadzenie imprezy: USTRONALIA 2018 - "Tam i bez powrotu", która odbyła się pod koniec maja 2018 r., w czasie której odbyła się loteria charytatywna, w wyniku której zwierzaki w naszej Fundacji otrzymały wsparcie finansowe.

Byliśmy osobiście odebrać darowiznę, z przedstawicielami Fundacji Canis były pieski Sara, Markiz, Diego i Malutek. Głaskania było co nie miara i 1.5 godziny przeminęło nie wiadomo kiedy.

Raz jeszcze Wielkie Dzięki !!!!

Frotka znalazła dom

frotka1

Suczka Plamka znalazła dom

plamka

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS

działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Danutę Skarbek. Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym,
zagubionym, wyrzucanym zwierzętom; w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście. Więcej >>>


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner

 
 
 
 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 446 gości oraz 0 użytkowników.

Na blogu Fundacji Canis znajdziesz aktualności i wiele porad.
Zachęcamy osoby, które adoptowały od nas psy i koty do dzielenia się wiadomościami o swoich pupilach na naszym blogu.

Canis Fundacja<